Ви знаходитесь: Головна / Новини / В міськраді з’ясовують, хто «похазяйнував» на вул. 15 Квітня

В міськраді з’ясовують, хто «похазяйнував» на вул. 15 Квітня

Хто зрубав тую та чи законно встановили металеву конструкцію на вулиці 15 Квітня, на території ринку біля «Оріону», з’ясовує спеціальна комісія міськради. Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал. В комісію увійшли фахівці з управління муніципальної поліції, відділу земельних ресурсів та інших профільних підрозділів мерії.

ІГОР МАКСИМІВ, голова комісії, інспектор відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної поліції:

«По факту зрубки дерева управлінням житлово-комунального господарства було складено акт та направлено в правоохоронні органи для встановлення винуватців та притягнення їх до відповідальності, звичайно ж. Щодо металевих конструкцій, то на даний момент комісія вивчає питання законності їх встановлення та наявність дозвільних документів для цього».

Вже найближчим часом, каже Ігор Максимів, за результатами роботи комісії, всі матеріали будуть направлені міському голові, а також, у випадку певних порушень, у правоохоронні органи.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

2 коментарі

  1. тернополянка

    замовник хто???????

  2. галина

    Тую вже не вернете, хто б 11 не зрубав. А те що на Терноп1льщин1, поск1льки я це дуже добре знаю, люди не розум1ють, що таке закон. 1 тому вир1шили. що можна рубати все. що вони вважають соб1 потр1бним. с1дати за кермо з похм1лля, будувати, де задумають, ставити к1оски, де вони рахують для себе потр1бним.. З людьми треба працювати 1 дуже жорстоко. А правоохоронцям не треба продаватися за в1дкуп в1д в1дпов1дальност1. Тод1 н1хто не буде н1 рубати, н1 будувати, де не треба.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top