Ви знаходитесь: Головна / Новини / В обласну адміністрацію зумисне підклали «липову» вибухівку

В обласну адміністрацію зумисне підклали «липову» вибухівку

В обласній адміністрації знову вибухівка, про це сьогодні вранці повідомили черговому держустанови. Ще один такий дзвінок надійшов і в управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Після огляду адмінбудівлі рятувальники та правоохоронці знайшли дві бомби, проте «липові» – одну безпосередньо в приміщенні, іншу на території. Їх, як виявилось, туди підклали зумисне.

ІВАН КРИСАК, в. о. голови Тернопільської ОДА

«В 9.45 до чергової частини на телефон діжурного поступив телефонний дзвінок, за яким невідомий повідомив, що адмінбудинок обласної державної адміністрації замінований».

Невдовзі на місце події приїхали рятувальники та правоохоронці. Вони знайшли два муляжі вибухівки.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області

«Знаходилися на 7 поверсі адміністративної будівлі, була одна закладка. І друга закладка була на газорозподільному пункті на території».

Як з’ясувалося згодом, повідомлення про замінування надійшло не, як раніше, із зони АТО. Це було спеціально організоване навчання для працівників екстрених служб та працівників облжержадміністрації.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області

«В рамках проведення антитерористичних навчань управління Служби безпеки України провело перший етап. Це було закладений муляж вибухового пристрою для перевірки готовності всіх служб міста до таких екстрених ситуацій».

Що ж до працівників начебто замінованої держустанови, то евакуювались вони не так швидко, як того вимагає справжня надзвичайна ситуація, каже виконуючий обов’язки голови ОДА.

ІВАН КРИСАК, в. о. голови Тернопільської ОДА

«Проведено всі заходи по ліквідації небезпечних предметів. До речі, ми сьогодні проводили заміри евакуації. Це пройшло протягом півгодини. Скажемо, це трошечки розтягнуто в часі. Будемо працювати над цим моментом».

Що стосується попередніх повідомлень про замінування, то вони, кажуть рятувальники, справді надходили із зони АТО. Цього ж разу відбулося навчання, і його у Тернополі провели вперше.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top