Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В Тернополі зросла кількість крадіжок велосипедів

В Тернополі зросла кількість крадіжок велосипедів

З початку року в місті викрали близько двох десятків велосипедів, каже заступник начальника міської міліції Анатолій Стельмащук. Крадуть як дорогі моделі, так і середнього цінового сегменту. Навіть підліткові та ретро-велосипеди – не вийняток. Зловмисники намагаються поцупити будь-який двоколісний, залишений власниками без належного нагляду.

АНАТОЛІЙ СТЕЛЬМАЩУК, заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції:

«Як правило люди залишають велосипеди в під’їздах, на сходових клітках. Він незахищений. Це сприяє тому, що протягом 2015 року в нас скоєно 20 крадіжок велосипедів».

Прості правила допоможуть вберегти транспортний засіб від крадіжки. В першу чергу радять не економити на засобах безпеки. Саме так вважає і тернополянин Борис Машлянка, у сім’ї якого користуються двоколісним транспортом. Торік крадії поцупили його велосипед. Однак, працівники міліції розшукали зловмисників.

БОРИС МАШЛЯНКА, власник велосипеда:

«Молоді хлопці, колеги наших сусідів взяли вкрали були велосипед, який був залишений тут фактично на сходовій площадці. На жаль, чому ми бігом були не прикрутили, тому що казали, кілька годин і поїдем. Відповідно, поки ми перекрутились в кімнаті, за кілька годин велосипеда не стало».

Замість дешевого тросу краще використовувати міцний ланцюг чи придбати надійний замок, радить тернополянин. Такий захист можна зламати лише професійним інструментом, та й часу на це знадобиться більше. А ще можна використовувати два замки і паркувати двоколісний транспорт у людному місці – велосипеди частіше крадуть там, де мало свідків.

БОРИС МАШЛЯНКА, власник велосипеда:

«Прищипаю велосипед замком, стараюся на видному місці. В нас всюди біля адміністративних приміщень є відеокамери, які дозволяють все-таки принаймні ну є стримуючим фактором для злочинців. Не купуйте дешеві китайські тросіки, які невідомо скільки часу можуть там витримати. Купуйте в спеціалізованих магазинах тросіки, які гарантують безпеку, принаймні на кілька хвилин довше, ніж ті китайські».

Під час паркування фіксуйте велосипед за раму, а не за переднє колесо, яке можна легко відкрутити.

 

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top