Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі провели чемпіонат України зі спортивного бриджу

В Тернополі провели чемпіонат України зі спортивного бриджу

На вихідні в Тернопіль приїхали близько 60 бріджистів з різних куточків країни. Серед них майстри спорту, які вигравали чемпіонати не лише на Батьківщині, а й за кордоном. Турнір такого масштабу, кажуть організатори, в місті провели вперше. Однак, сподіваються, не востаннє.

ДЕНИС МИЛИЙ, організатор змагань:

«Це відкритий парний чемпіонат України зі спортивного бриджу. В основному він проводиться в Києві. Але Тернопільська федерація зі спортивного бриджу запропонувала провести його цього разу в Тернополі. Оскільки, в Тернополі сама федерація дуже сильна і гравці дуже сильні».

Бридж – інтелектуальна гра, яку в Україні та світі офіційно визнали видом спорту. Денис Милий каже, за складністю його порівнюють із шахами. Адже, для цього виду спорту, важливий в першу чергу інтелект, а також терпіння. В середньому, турнір триває три-чотири години.

ДЕНИС МИЛИЙ, організатор змагань:

«Від того, яка в тебе карта нічого не залежить. Ти отримуєш набір карт, якими ти повинен розпорядитися максимально вміло, разом з партнером. Потім, цей самий набір карт грають на наступному столі. І так, наприклад, на 14 столах і після цього порівнюються результати. Тобто, абсолютно не залежить від того, який в тебе набір карт. Все залежить від того, як правильно ти ними розпорядишся».

ВЛАДИСЛАВ МОРОЗОВ, суддя змагань:

«Хороші бріджисти обов’язково не індивідуалісти. Вони мають вміти грати в команді, в парі. Тобто, це така соціальна більш гра».

За підсумком зіграних сесій визначають кращого. Всі три призові місця у Тернополі вибороли кияни. Переможців нагородили медалями, грамотами та подарунками.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top