Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі розпочали великодні приготування

В Тернополі розпочали великодні приготування

В місті вкотре розпочала роботу традиційна Школа писанкарства. Вона триватиме до 3 квітня. Упродовж трьох тижнів тернополян навчатимуть із звичайних яєць робити маленькі шедеври.

НАСТЯ ЛІСОВСЬКА, координатор Школи писанкарства:

«В курс входить багато цікавих майстер-класів: 3 по писанкарству, 2 по хенд-мейду, де діти зможуть також навчитися виготовляти свічки власними руками, розмальовувати рушнички великодні. В нас вікова категорія необмежена. Я знаю записалася дитина 5 років, також бабуся близько 60 років. Тому, справді, приходять ті, кому цікаво, хто зацікавлений в цьому, хто хоче навчитися чогось нового, має якісь творчі задатки».

Якими будуть майбутні писанки, маленькі учасники майстер-класу вже знають. Кажуть, розмальованими великодніми яйцями поділяться з рідними.

ОКСАНКА, учениця Школи писанкарства:

«Мені подобається писанки малювати. Я подарую бабусі, дідусеві, мамі, татові і всім».

АНЯ, учениця Школи писанкарства:

«Можна, там, наприклад, малювати трикутнички, або зірочки, або сердечка. Ну, вони означають, наприклад, любов».

Навчають розмальовувати писанки щодня, з понеділка по п’ятницю. Загалом до курсу майстер-класів входить 5 занять. За детальнішою інформацією можна звернутися до Молодої Просвіти, на вул. Йосифа Сліпого, 3. А записатися на заняття можна за телефоном 098 1225325 або на сторінках соціальних мереж.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top