Ви знаходитесь: Головна / Новини / Греко-католицька церква передала на Схід швидку допомогу

Греко-католицька церква передала на Схід швидку допомогу

Придбати автомобіль «швидкої» місцевим священнослужителям допомогли також прихожани греко-католицької церкви в Італії та в Німеччині. Нещодавно, каже архієпископ і митрополит Василь Семенюк, був закордоном, там люди і віддали йому потрібну для купівлі автівки суму. Зараз усі разом мають надію, що «швидка» у зоні АТО стане бійцям у пригоді.

ВАСИЛЬ СЕМЕНЮК, архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ

«Коли ми шостий відправили бус, то через кілька днів командир дзвонив до священника і каже, знаєте, цей автомобіль врятував життя двом солдатам. Для нас така радість була, таке щастя. Я вірю, що цей автомобіль допоможе врятувати життя не одному українському героєві, солдатові, який захищає цілісність, який захищає нашу Україну, який захищає тут нас».

Для користування карету швидкої передали тернополянам із 128 бригади. Оскільки таких автівок у зоні АТО не багато, вона, каже військовий комісар, обов’язково пригодиться.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«Наш батальйон колишньої територіальної оборони, а тепер мотопіхотний батальйон, який входить в склад 128 бригади, але безпосередньо зараз знаходиться на Маріупольському напрямку. Вони (швидкі медичні допомоги – авт.), як і будь-який транспортний засіб, має свій ресурс використання, тому ті, які виходять з ладу, потребують або ремонту, або заміни іншими автомобілями».

Нагадаємо, це не перша допомога від Греко-католицької церкви. Окрім карет швидкої, духівництво на Схід передавало також звичайні автівки. Усього в зоні АТО їх уже шість.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top