Ви знаходитесь: Головна / Новини / Громадська ініціатива визначила, скільки обіцянок виконав тернопільський мер

Громадська ініціатива визначила, скільки обіцянок виконав тернопільський мер

Обіцяне, проте не завжди виконане. Кільки років поспіль, каже керівник медіа-напрямку Системи народного контрою, вони слідкують за кількістю дотриманих чиновниками зобов’язань. Останні, розповідає Євген Заїка, мають бути не просто словами, а справою, яку політик розпочне виконувати найближчим часом.

ЄВГЕН ЗАЇКА, керівник медіа-напрямку Системи народного контролю «Слово і Діло»

«Ми обіцянкою вважаємо декларацію чи заяву політика, яка містить певне зобов’язання зробити щось, виконати, побудувати, реконструювати і тому подібне, і містить в собі, і передбачає собою чіткі терміни виконання. Ми додаємо лише ті обіцянки, які є прямою мовою. Тобто які є зафіксовані на відео, на аудіо, або які значаться на офіційних ресурсах».

Відтак, рейтинг виконаних обіцянок на даний момент очолює міський голова Тернополя. І, до того ж, каже керівник медіа-напрямку «Слова і Діла» перші позиції він займає вже довгий час.

ЄВГЕН ЗАЇКА, керівник медіа-напрямку Системи народного контролю «Слово і Діло»

«У нього зараз із 195 обіцянок, які нами були зафіксовані протягом періоду його перебування на відповідній посаді, більше 100, 106, якщо бути точним, виконано і 49 не виконано. Значить, якщо брати по загальній кількості обіцянок, то він на сьогоднішній день на 5 місці. Більше там лише у запорізького міського голови Сіна, Садового, Кличка і Романюка. Якщо ми говоримо про рейтинг за якістю, тобто це співвідношення сказаного і виконаного. То ваш міський голова, звичайно, на першому місці».

У мерії ж кажуть, виконувати всі обіцянки вчасно подекуди не виходить. Та разом із міським головою намагаються, аби не залежно від терміну будь-які зобов’язання були все ж дотриманні.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя

«Звичайно, не всі можливо виконати в певний термін. Умовно зараз долар підріс і дуже багато, наприклад, ми вже не можемо закупити 10 тролейбусів, а, до прикладу, розраховуємо на вісім, тому що вартість зросла. Проект трохи дисциплінує. І взагалі всіх політиків. Висловлюючись навіть в термінах чи в самих обіцянках, вони знають, що це не забудеться, що це буде зафіксовано. Тому це дуже для нас важливо, що міський голова очолює такий рейтинг».

Кількість виконаних зобов’язань можна переглянути на сайті http://www.slovoidilo.ua/ у розділі «Обіцянки політиків». Нагадаємо, показники можуть змінюватись щодня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top