Ви знаходитесь: Головна / Новини / Двоє студентів впіймали чоловіка, який обкрадав тернопільські магазини

Двоє студентів впіймали чоловіка, який обкрадав тернопільські магазини

У сфері торгівлі, розповідає постраждалий продавець, працює уже 35 років. І вперше за цей час, каже пані Зоя, її пограбували. До того ж, погрожуючи пістолетом.

п. ЗОЯ, продавець

«Вбігає хлопчина і каже до мене: «Синє «Marlboro». Я розвертаюся сюди, а він з ногами на прилавок, кричить: «Каса» і так мене пістолетом, рукояткою. І він мене сюди як вдаряє. І я сюди головою. Отут ще пролетіли шоколад, все. Я сюди назад. А він вихвачує так касу, видирає. А там не було багато грошей. Там, може, 500 гривень. Тільки те, що там ще карточки «Київстар» тут все лежать».

Після розбою, згадує пані Зоя, чоловік спокійно вийшов із магазину та заховався у сусідньому дворі. Там його і затримали двоє братів. У той момент, розповідають хлопці, вони перебували неподалік. Про скоєне дізнались від продавця, яка після нападу вибігла на вулицю і покликала на допомогу.

ВАДИМ ДАЛЬСЬКИЙ, тернополянин

«Зразу же машинально якось побіг за ним, навіть не думав. Побіг за ним, догнав його в дворах. Коли вже наближався до нього, побачив, що в нього в руках щось схоже на пістолет. Ну, накинувся. Почав його заламувати, вибив пістолет з рук, і зразу прибіг брат. Якраз завели його в магазин, я стояв на дверях, щоб він не втік».

Окрім грошей, підозрюваний із магазину забрав також кілька пачок сигарет на суму сто п’ятдесят п’ять гривень. Це, кажуть у міліції, не перший розбій, скоєний тридцяти трирічним мешканцем села Байківці. Попередньо він пограбував ще один магазин на вулиці Куліша.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т. в. о. начальника УМВСУ в області

«Перед тим, за два тижні, він вчинив аналогічний розбійний напад на жінку в магазині також в Тернополі. Нам, на жаль, не вдалось його тоді затримати, тому що не було ні відеоспостереження в магазині, ні якихось слідів таких, щоб вийти на шлях злочинця. Стоїть на обліку в психіатра. Поведінка його була неадекватна. Наслідки його поведінки могли бути набагато гірші».

Відповідно до статті 208 підозрюваний перебуває у Теребовлянському ізоляторі тимчасового тримання. Триває слідство. Щодо юних сміливців, то вони переконані, будучи на їхньому місці, так вчинив би кожен. За відвагу братам Дальським правоохоронці вручили подяки та іменні годинники.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top