Ви знаходитесь: Головна / Новини / Додому повернулись демобілізовані бійці «Збруча»

Додому повернулись демобілізовані бійці «Збруча»

Від ранку місцевий залізничний вокзал повен щасливих і нетерплячих облич. Адже усього за декілька хвилин прибуде потяг, у якому додому із зони АТО повертаються демобілізовані бійці із батальйону «Збруч». Їхні рідні кажуть, уже не можуть дочекатись зустрічі.

п. НАДІЯ, мати демобілізованого бійця

«Чекаємо. В мене син дуже, як вам сказати, не можу без сліз говорити, особлива дитина. Такий відданий своїй Батьківщині, виконує всі завдання. Горджуся своїм сином, не ховається під мамину спідничку. Горджуся я своїм сином».

СВІТЛАНА, наречена демобілізованого бійця

«Торт і вдома багато радості, радості. Ми його вже так чекали, я не знаю. Дуже чекали».

Окрім рідних, демобілізованих бійців зустрічали і небайдужі тернополяни. Кажуть, своїм обов’язком вважають подякувати захисникам.

п. НАДІЯ, зустрічає бійців

«Зустрічаємо батальйон «Збруч», наших Героїв, хлопців, які стоять за незалежність України, за свободу, за права. Вони стоять за всіх нас, ми вважаємо їх рідними».

НЕЛЯ, зустрічає бійців

«– Подякувати, що захищають наші кордони. – А є серед них ваші рідні, знайомі? – Ні. – Просто прийшли? – Так».

І ось потяг нарешті прибуває. Зустрічаючі кинулись кожен до свого вагона, аби зустріти захисників. Матері та дружини обіймали, батьки з гордістю тиснули руки. Після побачення із рідними не менш щасливими були і самі бійці.

ВОЛОДИМИР, боєць

«– Раді, всі живі-здорові, нарешті вдома. – Дуже хотіли додому? – Ну, хотілося, звичайно, кому-як. – А чому кому-як? – Все-рівно треба комусь захищати. Ну, додому, звичайно, хочеться, що дім, то дім, то не там сидіти».

ВІКТОР, боєць

«– Найперше – рідних хочу побачити. – А хто вас сьогодні тут зустрічає? – Дівчина, мама, сестра, друзі».

ІГОР, боєць

«Далеко від дому, завжди хочеться додому. Радісні відчуття, які ще можуть бути».

Усього із зони АТО додому повернулось 40 бійців із батальйону «Збруч».

АНДРІЙ МИСЬКІВ, заступник військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом

«Решта, наскільки я знаю, хлопців думають ще, вони вагаються. Вони знають, що вони хочуть заключити контракт для подальшого проходження служби».

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Шановний пане заступнику військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом, ви помиляєтесь…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top