Ви знаходитесь: Головна / Новини / Додому повернулись 55 бійців батальйону «Збруч»

Додому повернулись 55 бійців батальйону «Збруч»

До прибуття потягу, в якому зараз їхні сини та чоловіки, залишається 5 хвилин. І, якщо рік їм доводилось бути сильними та терплячими, то зараз жінки дозволяють собі поплакати. Адже зовсім скоро, розповідають, вперше за довгий період зі спокійним серцем обіймуть своїх захисників.

НЕЛЯ, дружина бійця

«Ми приготували свою любов. Ви собі навіть не можете представити, наскільки ми його чекаємо, як ми його любимо зі сльозами на очах. І ми ними гордимося, що він герой, що він нас захистив. Він говорив, що це мій обов’язок, і я мушу захистити свою сім’ю, свою Україну, хто, як не я».

Таких, як пані Неля, на залізничному вокзалі десятки. Кожен чекає як не чоловіка, то сина чи батька.

п. ОЛЯ, мама бійця, ЮЛЯ, дружина бійця

«– Сина. – Чекаєте його? Скільки ви не бачились? – Дуже. Ну, три місяці наразі не бачила, бо був у відпустці. А так вже рік часу сьогодні, вчора минув. – Рік, вже рік. Приготували свято, свою любов і ніжність».

Як тільки потяг прибув на перон, рідні та друзі кинулись зустрічати бійців. Обіймали, цілували та дарували завчасно приготовані синьо-жовті квіти та кульки. Свого героя зустріла і пані Неля, з якою спілкувались ще декілька хвилин тому.

ЮРІЙ, боєць батальйону «Збруч»

«– Відчуваю безмежну радість прибуття на рідну землю. – Маєте намір щось зробити найперше? – Найперше – це відпочити, і, по-друге, треба витягнути тих хлопців, які залишилися там».

Іншого бійця Андрія, окрім дружини та рідних, зустрічає і кількамісячний син. Поки не бачились, каже чоловік, хлопчик дуже виріст.

 АНДРІЙ, боєць батальйону «Збруч»

«Радість. – Давно не бачилися з рідними? – Давно. – Скільки уже місяців? – Ну, десь, 4 місяці у відпустку приїжджав в грудні, більше не бачив. Зараз буду вдома з рідними, а там далі буде видно».

Зі Сходу на Тернопільщину повернулось 55 бійців, через кілька днів, розповідають чоловіки, приїдуть й інші демобілізовані.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top