Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / До Дня працівників ЖКГ кореспондент ІНТБ змінив професію

До Дня працівників ЖКГ кореспондент ІНТБ змінив професію

На відміну від багатьох, хто о 7 ранку ще бачить сни, пані Олександра о тій порі вже на роботі. А оскільки живе ще й не в Тернополі, а в селі неподалік, то прокидатись жінці чи не щодня доводиться о 5 годині.

п. ОЛЕКСАНДРА, комунальник

«– Пів сьомої виїжджаю і вже сьома, по сьомі п’ять, то я вже все є на роботі. Часом за п’ять сьома. Як маршрутка їде, знаєте. Отаке. – Не важко вставати зранку? – А я вже привикла, мені хоч би що. П’ята година… Я вже четверта пробуджуюсь і чекаю до тої п’ятої».

Та пані Олександра не скаржиться. Сама ж, каже, не хотіла байдикувати на пенсії. Тож уже 6 рік жінка працює комунальником. Спочатку, жартує пані Олександра, було подекуди соромно, адже перед тим, як її скоротили, вона 49 років пропрацювала на «Текстерно». Та в усьому, каже, є свої переваги. Одна з них – це її колектив.

п. ОЛЕКСАНДРА, комунальник

«І майстер така дуже добра, чуйна жіночка, така Оля Пилипівна, така добряга. І начальник тоже. До нього за допомогою, чи якісь поради, чи щось тяжко прожити».

Зараз у її підпорядкуванні, по-господарському розповідає пані Олександра, кілька тернопільських вулиць.

п. ОЛЕКСАНДРА, комунальник

«Наприклад, маю Руська 27, Руська 25, Шевченка 33, Шевченка 35, Шевченка 29, Кульчицької 1, Кульчицької 4».

І навести там лад – головне її завдання. До того ж, розповідає жінка, вона любить, щоб все було чистим і чепурним. Хоч я і не повірила, пані Олександра каже, робота не важка, й вона зі всім справляється.

п. ОЛЕКСАНДРА, комунальник

«Так, як ганяєш, то не відчуваєш, що старість приходить. Думаю, може, мені 35. Подумаю, моєму синові 39. А тут, думаю, Боже, так скоро ті роки пробігли. Коли вони пробігли?».

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«У неділю своє професійне свято відзначають ті, хто робить наш Тернопіль чистішим. До прикладу, такі, як пані Олександра. І попри те, що вона каже, що робота їй подобається, я підозрюю, що буває складно. Тому викидайте своє сміття все ж таки в урни і слідкуйте за тим, аби наш Тернопіль був справді воістину файним містом».

Серед тих, хто чепурить Тернопіль, і пані Марія. Але робить це вона зсередини, а саме у під’їздах будинків. За освітою жінка маляр, хоч двадцять років пропрацювала на «ВАТРі».

п. МАРІЯ, комунальник

«Ну, як важко? Та звичайно, що важко. То нелегка робота. Але втягуєшся. Дуже, це моя любима робота. Це моя любима робота. Дуже люблю. Ще получаю задоволення, коли люди йдуть і кажуть: «Ой, так гарно зробили».

Таких, як пані Олександра чи як пані Марія, у Тернополі чимало, і всі вони заслуговують поваги та вдячності. З нагоди Всеукраїнського дня працівників ЖКГ їх привітала влада міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Можна сьогодні сміливо сказати, що тернополяни мають за що подякувати вам, – за вашу роботу, подякувати за відремонтовані тротуари, двори, за будівництво нових фонтанів, набережну, за те, що завдяки ваші роботі, вони мають у своїх кранах воду, і працює каналізація, за те, що завдяки вашій роботі, ми, слава Богу, успішно проходимо опалювальний сезон. Тому хочу побажати вам, в першу чергу, міцного здоров’я вам, вашим сім’ям, родинам, впертості, натхнення, вдячності людей, і всім нам миру, спокою і злагоди».

З нагоди свята місцева влада привітала також працівників сфери побутового обслуговування.

НАТАЛЯ НАУМЕНКО, працівник сфери побутового обслуговування

«Я перукар-модельєр. Працюю 25 років, займаюсь цією професією. Люблю дарувати красу».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top