Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дізнатись, як діяти під час обстрілів і терактів, можна зі свого телефону

Дізнатись, як діяти під час обстрілів і терактів, можна зі свого телефону

Поради надзвичайників на випадок екстреної ситуації тернопільські айтішники зібрали в одному мобільному додатку. Завантажити його можна на телефони з операційною системою Андроїд. Додаток, розповідають його розробники, вміщує близько десятка окремих книг, з яких тернополяни мають змогу дізнатись про дії під час терористичного акту, воєнного стану чи інших надзвичайних ситуацій.

ОЛЕКСАНДР ЯБЛОНСЬКИЙ, керівник компанії зі створення електронних книг

«Рекомендації в умовах загрози та виникнення терористичного акту, про виявлення вибухонебезпечних засобів. Там є велика частина ілюстрацій в самій книзі, тобто самі ілюстрації можна буде видрукувати і десь на дошку оголошень, на стіну, на якийсь інформаційний плакат можна буде розмістити».

ЛЕОНІД БИЦЮРА, ініціатор проекту

«Паперова, безумовно, вона є потрібна, телевізійні сюжети, реклама якась, новини, електронні ЗМІ, друковані ЗМІ, мобільний додаток і таке інше. Він не замінює один одного. Але він дає можливість поширити інформацію на найбільшу кількість населення. Дозволяє скачати і вже навіть в офлайн режимі використовувати ту книгу на телефоні, який є в кожного».

Користуватись додатком можна і з планшету. Для цього необхідно лише перейти на відповідну інтернет-адресу.

ОЛЕКСАНДР ЯБЛОНСЬКИЙ, керівник компанії зі створення електронних книг

«Щоб знайти ці книги, нам треба перейти, є такий сервіс, він називається google play. Мобільний телефон, комп’ютер, планшет, тобто з доступом до Інтернету, можна використовувати. Що ми робимо? Це просто вводимо англійськими літерами «bаnderfund», і в нас є перелік книг, які ми зараз опублікували. Їх буде більше».

Айтішники кажуть, їхні мобільні додатки зручні й легкі в користуванні. До того ж, вміщують багато необхідної інформації, знайти яку можна максимально швидко.

ОЛЕКСАНДР ЯБЛОНСЬКИЙ, керівник компанії зі створення електронних книг

«Вона вже у вас, була в мене. Вже ми маємо доступ до екстреної валізки, ми вже маємо той перелік інформації і ту картинку, ілюстрацію і текст».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top