Ви знаходитесь: Головна / Новини / Еліна Руденко виборола титул «Міс Тернопіль 2015»

Еліна Руденко виборола титул «Міс Тернопіль 2015»

В місті відбувся фінал конкурсу «Міс Тернопіль 2015». До цієї події дівчата-учасниці готувалися з жовтня. Не обійшлося й без нещасних випадків: одна з конкурсанток під час генеральної репетиції пошкодила ногу і не змогла поборотися за титул найкрасивішої. Увесь цей час із дівчатами працювали психологи, хореографи та тренери різних напрямів. Організатори впевнені, зусилля були не марними і глядачі змогли оцінити результат.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний координатор національного комітету «Міс України»

«Ми стараємося зробити хоча би раз в рік такий дійсно якісний добротний продукт світського напрямку. Я думаю, що люди оцінять і скажуть потім свої враження».

На фіналі конкурсу дівчата дефілювали у купальниках і вечірніх сукнях, відповідали на запитання про історію та сучасність Тернополя. Після всіх випробувань журі таки обрали найкращу. Титул «Міс Тернопіль 2015» отримала Еліна Руденко, учениця 10 класу школи-ліцею номер 6. Саме вона представлятиме наше місто на національному конкурсі. Дівчата не приховують радості від участі в «Міс Тернопіль» та радять спробувати свої сили кожній.

ЕЛІНА РУДЕНКО, здобула титул «Міс Тернопіль 2015»

«Це дуже неочікувано для мене і дуже приємно. Я не можу передати це словами напевне що це відчуття. Дуже щаслива».

КАРОЛІНА ШУМСЬКА, здобула титул «Міс Модель»

«Я взагалі не очікувала, що може таке бути, але мені дуже-дуже приємно, чесно».

ІРИНА РУДЮК, здобула титул «II Віце-Міс Тернопіль 2015»

«Це настільки… Це просто повно емоцій. Це неможливо передати».

ЕЛІНА РУДЕНКО, здобула титул «Міс Тернопіль 2015»

«Кожній дівчині, яка це дивиться, я рекомендую просто піти на цей конкурс, просто показати себе, проявити, показати, яка ви є. Це дуже багато чого дає вам насправді».

Минулого року під час конкурсу «Міс Тернопіль» збирали кошти на пам’ятник Небесній Сотні. Цьогоріч – на ліки для бійців АТО.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний координатор національного комітету «Міс України»

«Ми кожного року обираємо «Міс Глядацьких симпатій» шляхом вкидання скільки назбирає більше скриня, тоді стає «Міс Глядацьких симпатій». Це вже третій рік підряд. Крім того, дівчата робили своїми руками вироби, проходили майстер-клас. Ми будемо пропонувати людям, що вони можуть просто не купити, а вкинути в скриню. Щоб якомога більше зібрати грошей».

До слова,на ліки для воїнів АТО під час конкурсу «Міс Тернопіль 2015» вдалося зібрати більше двох з половиною тисяч гривень.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top