Ви знаходитесь: Головна / Новини / За кілька днів погода у Тернополі покращиться

За кілька днів погода у Тернополі покращиться

Ховатись під парасолями від березневого дощу тернополянам доведеться недовго. Опадів, кажуть синоптики, слід очікувати ще 14 березня. Опісля погода знову покращиться. І в місті, як раніше, буде тепло та сухо.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«15 березня очікується, що область перейде у поле підвищеного атмосферного тиску. Тому опади поступово припиняться, а температурні показники нічні дещо знизяться до 4 градусів морозу, а денні будуть в межах від 5 до 10 градусів тепла».

А до 15 березня тернополянам, кажуть у гідрометеоцентрі, слід очікувати хмарної погоди з дощем і мокрим снігом. Температура повітря вночі коливатиметься від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, вдень – від 3 до 8 градусів вище нуля. Та не зважаючи на кількаденні похолодання, березень, кажуть метеорологи, все одно залишається теплим.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«Температурні показники за попередні дні суттєво перевищують кліматичну норму, і перша декада була значно вища по температурних показниках кліматичної норми. Але говорити про те, що це якісь аномальні температури повітря, не приходиться. Тому що в нас були роки, коли березневі температури були значно вищі за ті, які ми спостерігаємо цьогоріч».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top