Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / З 1 квітня ціна на газ зросте більш як утричі

З 1 квітня ціна на газ зросте більш як утричі

За менш як місяць тернополянам доведеться звикати до нової ціни на газ. І грошей зі свого гаманця виймати утричі більше, ніж зазвичай. Адже днями національна комісія, яка регулює сфери енергетики та комунальних послуг, переглянула тарифи на паливо. Відтепер українцям доведеться платити одну ціну під час зимового періоду, а іншу – під час літнього. Відтак перший триватиме з початку жовтня і до 30 квітня.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Буде встановлена пільгова ціна для 200 куб. м в місяць по ціні 3600 гривень за 1000 куб. м. Все, що понад цієї кількості куб. м (понад 200 куб. м – авт.), будуть зобов’язані люди платити, виходячи із ціни 7188 гривень».

Під час літнього періоду, а саме з 1 травня і до 30 вересня, українцям доведеться віддати 7188 гривень за 1 тисячу куб. м газу. І це не залежатиме від обсягів споживання. Оплачувати згідно з зимовими та літніми тарифами будуть лише ті українці, у домівках яких є лічильники. Якщо ж останніх немає, то за газ доведеться віддавати єдину ціну також– 7188 грн. за 1 тисячу куб. м.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Пільгова ціна 3600 гривень за 1 тисячу куб. м за 200 куб. м буде платитися лише тими споживачами, в яких встановлені лічильники газу. Також для всіх інших споживачів буде встановлено ціна, точніше уже встановлена ціна, 7188 гривень за 1 тисячу куб. м».

А тому, аби зекономити, у своєму домі, каже голова наглядової ради «Тернопільміськгазу», все ж таки краще встановити лічильник.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»

«Встановлення лічильника дає можливість економити природній газ і платити за фактично використаний, який ти використав насправді, а не згідно з затверджених норм споживання».

Нагадаємо, за газ згідно з новими тарифами українці платитимуть уже з 1 квітня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top