Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Маленькі тернополяни підготували подарунок українським бійцям

Маленькі тернополяни підготували подарунок українським бійцям

За ініціативи міського управління освіти, вперше в Україні презентували видання дитячих патріотичних малюнків для бійців АТО із назвою «Тато, повернись живим!». Запропонувати свій витвір мали змогу всі школярі міста. Частину з малюнків одразу відправили в зону АТО, частину вирішили надрукувати. Загалом, в альбом увійшло 20 міні-шедеврів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Він виглядає в формі, ніби альбом, де відфотографовані, по-суті, ті малюнки, які були зображені. І збоку написано хто виконавець, який клас. Я думаю, що це таке, що реально бере за душу. Декілька років тому, коли я був в Грузії, я бачив малюнки, які малювали грузинські діти. Коли я бачив намальовану там маму, тата, з кров’ю, що збоку лежить калабаня крові і дитина стоїть збоку плаче або коли летить літак з російськими зірками і стріляє по будинку, для мене це було дико. Я це згадав через, пройшло, скільки там, п’ять чи шість я відкрив це і знов таке, як дежавю».

Наразі тираж видання – 3000 примірників, частину альбомів передадуть бібліотекам та школам. Інші ж відправлять бійцям. Однак, планують наклад збільшити, аби якомога більше бійців отримали такий подарунок. Першокласниця Іванка каже, свій малюнок виконала сама, хотіла показати, що наших воїнів любить та бажає швидкого повернення.

ІВАНКА РОМАНЮК, намалювала малюнок для бійців:

«Там намальовано збоку я, мама і моя сестричка. Там квіточки, дерева, наш дім, капельки, квіточки і дерева, небо, два солдатика і такі камні положені. Я хотіла показати, що я дуже люблю, коли дарую комусь дарунки, особливо нашим героям, коли вони на війні».

Восьмирічний Остап намалював пару голубів, які летять до воїнів. Каже, дуже хоче, щоб в країні був мир.

ОСТАП МИЦИШИН, намалював малюнок для бійців:

«Щоб вони повертались живими»

На презентацію маленькі художники прийшли з батьками. Їм подякували та вручили грамоти, подарунки та примірники альбому.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top