Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодь боротиметься за звання найрозумніших
Молодь боротиметься за звання найрозумніших

Молодь боротиметься за звання найрозумніших

18 та 19 березня місцева молодь визначатиме 7 найрозумніших. Два дні у Тернополі студенти разом зі своїми викладачами боротимуться в Інтелектуальній битві університетів. Та найцікавіше, що нарівні з ними змагатимуться також учні першої гімназії.

ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК, координатор Інтелектуальної битви університетів

«Починатися о 15 годині відкриття. О 16 годині шахи, дебати між викладачами та студентами. Також будуть квест-кімнати, екзіт-кейм, це розваги для розумних, де протягом однієї години треба буде командам вибратися, розв’язати різні логічні завдання та квести. На 18 годину буде тренінг Вихруща на тему «Інтелект та творчість». На 20 «Що? Де? Коли?», буде грати вся команда. На 22 кіноперегляд».

Не менш цікавим буде і наступний день інтелектуальної битви. Розпочати його о 15 годині координатори мають намір зі ще одного тренінгу.

ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК, координатор Інтелектуальної битви університетів

«На 17 годину мафія. На 20 годину тренінг Івана Омеляна на тему «Самомотивація саморозвитку та самовдосконалення». І на 19.30 – це виступи гуртів «Фіра» та «BanderBand», нагородження учасників, закриття також. Потім вкінці буде мафіозна вечірка».

РУСЛАН ДЗЮДА, помічник координатора Інтелектуальної битви університетів

«В нас з кожного університету будуть брати участь по 7 чоловік. Ми розпланували таким чином програму, щоб кожна людина була задіяна повністю. Наприклад, щоб, як проходить одна гра, інші студенти могли почути, наприклад, дуже хороший спіч по темі інтелектуального розвитку».

На меті у координаторів інтелектуальної битви організувати «здорове» суперництво. Вони кажуть, мають намір не стільки визначити найрозумніших, скільки зібрати разом здібну та активну молодь, яка б у майбутньому очолювала та робила наше місто кращим.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя

«Є мрія дитяча така відродити «студентські весни» всіх університетів, щоб це було спільне знайомство, щоб ми мали можливість відкривати нові таланти не тільки в інтелектуальних іграх, але і таланти в творчості, щоб студентство забрало врешті-решт пріоритет рушійної сили».

Організовувати захід молодь планує і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top