Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодь повинна обіймати керівні посади, вважають у «Блоці Петра Порошенка»

Молодь повинна обіймати керівні посади, вважають у «Блоці Петра Порошенка»

Зі спільного виконання гімну та зі вшанування загиблих на Майдані та на Сході – так розпочав свою конференцію обласний осередок партії «Блок Петра Порошенка». Після того політики затвердили порядок денний і приступили до роботи. Протягом кількох годин підбивали підсумки та вирішували найважливіші питання.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України

«Питання формування самої структури. Тобто, будуть затверджуватись додатково рада політичної партії, будуть прийматися нові члени політичної партії, будуть ще додатково обговорюватись стратегії розвитку партії, стратегії подальших кроків партії. Такі загально внутрішні, внутріпартійні проблеми».

Найбільш гострою проблемою «порошенківці» вважають корупцію. І саме її вирішенням, каже нардеп Степан Барна, займуться вже найближчим часом.

СТЕПАН БАРНА, народний депутат України

«В кожному районному центрі і в обласному центрі, зокрема, будуть функціонувати центри консультації надання інформації щодо фактів порушення чинного законодавства і проявів корупції. Ми сьогодні щодня оголошуємо повномасштабну кампанію боротьби з проявами корупції в органах місцевого самоврядування та державної влади».

Рушійною силою в Україні повинна стати молодь. Саме молоді люди, вважають політики, і мають обіймати керівні посади.

МАКСИМ САВРАСОВ, керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка»

«В мене таке побажання, щоб наша партія стала соціальним ліфтом для молоді. Шукайте молодь, яка патріотична, яка налаштована працювати, яка ще не бачила, що таке корупція. Давайте їм керівні посади. Нічого страшного, якщо керівник якоїсь там місцевої організації буде там 19-18-річна людина».

У тому, що зміни настають не так швидко, як би хотілось, звинувачувати Президента не варто, вважають «порошенківці». Вони переконані, заради спільної мети потрібно докласти зусиль усім – як політикам, так і пересічним громадянам.

ЛЕСЯ РОМАНЧУК, довірена особа кандидата в президенти П. Порошенка на виборах 2014 року

«Мусить бути в кожній країні свій Де Голь. На його плечі падає вантаж величезної відповідальності. На плечі Порошенка впала війна. Він людина дипломатії, він так вихований. Він фаховий дипломат. І він зараз використовує всі можливі засоби для того, щоб врятувати країну, витягти її з того».

До слова, ознайомитись із роботою партії «Блок Петра Порошенка» можна на спеціально створеному сайті з регіональними новинами –  http://solydarnist.org/.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top