Ви знаходитесь: Головна / Новини / Начальником УМВСУ в Тернопільській області став Олександр Богомол
Начальником УМВСУ в Тернопільській області став Олександр Богомол

Начальником УМВСУ в Тернопільській області став Олександр Богомол

На Тернопільщині призначили начальника управління Міністерства внутрішніх справ. Ним став полковник міліції Олександр Богомол. Відповідний наказ учора підписав Арсен Аваков, а сьогодні новопризначеного керівника міліції представили його особовому складу.

ОЛЕКСІЙ РУДЕНКО, заступник Міністра внутрішніх справ України

«Відповідно до положення про проходження служби рядовим начальницький складом органів внутрішніх справ призначити полковника міліції Богомола Олександра Миколайовича начальником Управління УМВС України в Тернопільській області». Міністр Арсен Аваков».

В органах внутрішніх справ Олександр Богомол працює із 1994 року. Службу розпочинав як слідчий Тернопільського міськвідділу. Потім став заступником начальника слідчого управління, а у 2014 Олександра Богомола призначили на посаду першого заступника начальника-начальником слідчого управління УМВС України в області.

ОЛЕКСІЙ РУДЕНКО, заступник Міністра внутрішніх справ України

«Дай Бог здоров’я, професійної вдачі, оперативної в цей нелегкий для держави час. Я думаю, що все у вас получиться, і показники будуть кращими, чим вони є».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області

«В нас нормальні показники. І ми стараємось зараз підтримати ті старі традиції Тернопільщини. І, думаю, що колектив спроможний і допоможе в цьому».

Новопризначений головний міліціонер області пообіцяв, що зробить все необхідне, аби відновити довіру громадян до працівників органів внутрішніх справ. А також аби Тернопільщина залишалась однією з найбезпечніших областей України.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top