Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині почастішали випадки крадіжок та шахрайства

На Тернопільщині почастішали випадки крадіжок та шахрайства

Порівняно з минулим роком, зросла кількість крадіжок у області. Почастішали грабунки приватної власності, квартирні шахрайства та хуліганства. Багато тернополян, розповідає виконувач обов’язків начальника УМВС в області, стали жертвами злодюг.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в області:

«Дві групи, які діяли по місті Тернополі по квартирних крадіжках в нас за цих 2 місяця виявлено діяльність, затримано ряд осіб. Загалом, десь біля 10 квартирних крадіжок, які були вчинені вже цього року».

Також правоохоронці виявили шахраїв, котрі телефонували тернополянам, представлялися працівниками міліції та вимагали гроші. Щоночі здійснювали по 50-100 дзвінків.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в області:

«Таксист, крім цього двоє осіб, котрі відбувають покарання в місцях позбавлення волі, напрацювали шахрайську схему, коли дзвонили з виправної колонії і людей розводили. Розказували про те, що їхні діти перебувають в міліції і в основному люди старшого віку виносили гроші».

Шахраї ж, кажуть у міліції,  будують все нові схеми злочинів. Віднедавна, розпочали активно використовувати дошку оголошень в Інтернеті. Люди, які розміщують там інформацію про продаж майна, часто натрапляють на аферистів.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в області:

«Дзвонять до цих людей, ми вам хочем перерахувати гроші, скажіть код, скажіть ваші дані. Відповідно, через «Приват24» ці дані потім десь вводять. Дзвонять наступні особи, представляються представниками банку, що у вас хотіли зняти гроші, кажіть бігом код, ми вам тут все заблокуємо. Люди ведуться, коди розказують, навіть, вплоть до того, що в нас вже є випадки, що й працівники міліції ведуться».

Аби не стати жертвою шахраїв, міліціонери закликають, жителів області бути обачними та більше дбати про власні домівки, зокрема не залишати відкритими вхідні двері та не впускати у помешкання незнайомих осіб.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top