Ви знаходитесь: Головна / Новини / На 58 сесії міської ради ухвалили низку земельних питань

На 58 сесії міської ради ухвалили низку земельних питань

На чергову 58-му сесію міської ради винесли близько 150 питань, левова частка яких стосувалася землі. На засіданні, депутати додатково прийняли ще 105 рішень по учасниках АТО, які отримають ділянки на вулиці Микулинецькій. Також, землі під індивідуальне будівництво отримають і найменш соціально незахищені у місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ті, які стоять на обліку в нас в управління соціального забезпечення, ті, які є на квартирному обліку, які потребують житла, для них виділена також частково земельна ділянка. Вже сьогодні перших 72 тернополянина, які є на обліку Управління соціального забезпечення отримали відповідні рішення сесії».

На засіданні, депутати вирішили легалізувати гаражі, збудовані у період 80-х, 90-х, 2000-х років. Такими чином, їх власники у мікрорайоні Кутківці, отримали пільгу по сплаті пайового внеску на розвиток інженерних мереж в місті. Наступним етапом стане надання людям відповідної документації та узаконення гаражів. Не оминули і актуальні проблеми ОСББ.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тернопіль один із перших прийняв рішення про надання пільг у розмірі 100% по сплаті плати за землю об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Для того потрібно, щоб ОСББ отримав землю у власність. Тому, що поки ця земля є у них в оренді, то діють драконівські закони, які введені Податковим кодексом, в яких плата в 33 рази більша, від звичайної плати, якщо це йде у власність».

Тому, міський голова рекомендує об’єднанням співвласників якомога швидше подавати звернення до міської ради і отримати документи на власність. Тоді вони матимуть пільги та не будуть сплачувати зайвих податків.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top