Ви знаходитесь: Головна / Новини / Обласному прокурору принесли валізу

Обласному прокурору принесли валізу

Близько 10.30 під стінами обласної прокуратури активісти Автомайдану, представники Самооборони, Правого сектору та обурені громадяни вимагали зустрічі із Юрієм Гулкевичем. Адже, саме у понеділок, згідно з графіком, у прокурора прийомний день.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»:

«Ми хочемо задати йому питання по його роботі за цілий рік. Він працював в нас прокурором, до того він був прокурором районним. Є дуже багато накопичених в нас питань до нього, як він пройшов люстрацію. І зараз запрошуємо всіх громадських активістів, які мають питання до нього, разом з нами, ми підготовлені, і пресу, проходимо, сьогодні прийом громадян і якщо його немає на місці, ми хочемо, щоб вони нам пояснили, чому його немає на місці в цей день, коли проводиться прийом громадян».

Спочатку, людей не впускали. Однак, через деякий час таки дозволили увійти в середину. Замість прокурора з людьми спілкувався його заступник.

ІВАН АНТЮК, заступник прокурора Тернопільської області:

«Прокурор області на даний час перебуває у службовому відрядженні. Сьогодні замість нього здійснює прийом громадян я. Якщо є питання, які відносяться до моєї компетенції безпосередньо, я на них готовий відповісти. Якщо воно не відноситься, я передам керівництву ті питання, які будуть на даний час звучати»

Люди вимагали пояснень щодо діяльності чи бездіяльності прокурорів. Зокрема, щодо справи організаторів Антимайдану та розпоряджень працівникам ДАІ, перешкоджати активістам їхати на столичний Майдан. Однак, поговорити конструктивно, так і не вдалося, тому активісти залишили в прокуратурі подарунок-натяк.

КАТЕРИНА БУТКО, активістка Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»:

«Ми уже відвідали як мінімум 5 областей, і після вас ще будемо їхати ще до Львова. Тернопільської області єдина прокуратура, де нас не прийняв головний прокурор Тернопільської області, тому що його не було на місці. Більше нас на вулиці держали тільки в Одеській області. Хотіли б передати подарунок вашому прокурору Тернопільської області, але я думаю, що вам варто розділити його на двох, в нас є тільки один чемодан, в якому потрібно пакувати речі..».

З вигуками «Ганьба» активісти подарували валізу прокурору та його заму. Аби останні спакували речі та покинули свої посади.

ІВАН АНТЮК, заступник прокурора Тернопільської області:

«Є Закон про очищення влади, де є чітко передбачені підстави для звільнення з посад. По всіх нас, і по мені, і по Юрію Дмитровичу, по всіх будуть проведені перевірки. І якщо, ми хоча б найменшим чином попадем під дію цього Закону, ми будемо всі звільнені».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top