Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Презентували виставку світлин з краєвидами міста

Презентували виставку світлин з краєвидами міста

Ідея створення фотовиставки «Мій Тернопіль» належить учасниці стажування «Школи Молодого Реформатора» у міській раді Ользі Мальчик. Вона каже,жодних обмежень для фотографів не було, свої роботи надсилали майстри від 15 до 40 років. З них, обрали  три десятка кращих світлин, які запропонували до уваги тернополян.

ОЛЬГА МАЛЬЧИК, організатор виставки:

«На фотовиставку була відіслана 701 фотографія, з них було обрано 30 найкращих. Загалом до проекту долучилося 60 фотографів. Більшість з них з Тернополя. Є декілька фотографів зі Львова. Ми хотіли зібрати фотографії сучасного Тернополя, оскільки, є дуже багато фотографій Тернополя, але вони всі схожі і однотипні. Ми вирішили провести цю фотовиставку, зібрати найкращі фотографії і ці фотографії будуть використовуватися для популяризації міста».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Думаю, що на фоні загального негативу, в якому ми живемо останні два роки. Тобто, війна, революція, підвищення цін, економічна криза. То такі маленькі заходи дають тільки якийсь позитив, дають можливість відірватися від буденності, від проблем, побачити трошки по-іншому своє рідне місто».

Переможцем проекту став фотомайстер Віталій Грех. Однак, відвідувачі зізнаються, красивих світлин багато.

ІЛОНА ДЕМ’ЯНЧУК, фотограф:

«Мені сподобалося щось з таких цікавих ракурсів. Є такі звичайні, що кожний день бачиш, з такої самої точки. А є такі, що якось дійсно по-новому. Якраз, от яка мета була, показати наш Тернопіль якось по-новому, по-свіжому, то мені сподобалися фотографії Віталіка Фінковяка і, ясне діло, що мого друга, так само оцінила, досить непогано».

Триватиме виставка до 10 квітня в Українському домі «Перемога». Вхід вільний. В планах організаторів, зробити експозицію мандруючою, аби і в інших регіонах країни побачили  «файне місто» Тернопіль.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top