Ви знаходитесь: Головна / Новини / Скейт-парк зведуть у парку «Топільче»

Скейт-парк зведуть у парку «Топільче»

В міськраді вирішили, як змінюватиметься Тернопіль цьогоріч. Ще близько 2-ох років тому в місті було затверджено План стратегічного розвитку. Однак, пояснюють в профільному управлінні, ситуація на ринку та в країні змінюється, відтак, щороку проводять так зване «корегування стратегії». Цього разу чиновники теж підготували детальний план заходів.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«На основі того, що ми зараз працюємо і з громадськими організаціями, і з університетами, і в межах органів виконавчої влади, пріоритети в нас залишаються тими самими. Вони не змінилися. Але змінюються заходи. Деякі заходи нам доводиться викидати через те, що немає або фінансування, або вони втратили певну свою актуальність. Деякі заходи нам приходиться доробляти».  

Даний план заходів частково нагадує Програму соціально-економічного розвитку. Різниця в тому, каже Юрій Дейнека, що завдання сформовані в межах пріоритетів.  Якщо програма є сталою, то заходи, при потребі, можна корегувати постійно.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Ну, для прикладу, знову ж таки, інформація про скейт-парк. Раніше в нас було заплановано, що скейт-парк буде розміщений на бульварі Куліша. Але громадські організації і, особливо, молодь, сказали, що їх не влаштовує це місце. І, буквально, швидко, на основі певних перемовин із міським головою, з представниками управління молоді і спорту, зараз прийнято рішення, що цей скейт-парк буде вже розташований якраз на території парку «Топільче», якраз буде поряд із футбольним полем, яке буде будувати Федерація футболу України за кошти цієї Федерації футболу України».   

Втім, План заходів включає в себе ініціативи не лише у галузі спорту, а й в інших сферах життєдіяльності міста.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Наприклад, по транспорту, це створення нових тролейбусних ліній, це є закупівля нових тролейбусів, які в нас плануються, і так далі. По капітальному ремонту ліфтів суми  точно вже визначені. Тобто, і ЖКГ, і спорт, і культура, і медицина, і міжнародне співробітництво – всі прописані».  

План, каже Юрій Дейнека, вже пройшов затвердження виконавчим комітетом.  Тепер слово за депутатами міської ради, які розглянуть його на найближчій сесії.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top