Ви знаходитесь: Головна / Новини / Соціально незахищеним тернополянам безкоштовно надаватимуть одяг, взуття і техніку

Соціально незахищеним тернополянам безкоштовно надаватимуть одяг, взуття і техніку

Потребуючі тернополяни зможуть безкоштовно отримати одяг, взуття, побутову техніку та продукти харчування. На базі міського управління соціальної політики створили Центр по наданню гуманітарної допомоги, в якому соціально незахищені містяни мають змогу отримати всі необхідні для них речі.

п. МИХАЙЛО

«Я взяв жінці. На мене, я трохи повний, і мені не дуже підходить. А жінка худенька, я їй взяв пару взуття і кофточку взяв для неї».

Не тільки одяг і взуття, а й побутову техніку та деякі продукти харчування – отримати ці речі зможуть пенсіонери, члени багатодітних сімей або інші соціально незахищені тернополяни. Аби підтримати їх, в управлінні соціальної політики спеціально відкрили Центр по наданню гуманітарної допомоги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Декілька днів тому під час особистого прийому громадян до мене звернулися тернополяни, які дуже потребували допомоги, і такі слова були, що, ви знаєте, останнім часом всі активно допомагають фронту, допомагають армії, допомагають біженцям, але таке враження, що всі забули про потребуючих тернополян, яким треба медикаменти, яким треба одяг, яким треба якісь засоби догляду за інвалідами. Власне, реалізація цього проекту спільно з міською радою, спільно з управлінням соціальної політики і благодійним фондом «Апостол» покликана вирішити це питання».

Працюватиме Центр, кажуть його засновники, два дні на тиждень – у вівторок та четвер. І отримати необхідні речі соціально незахищені тернополяни зможуть, пред’явивши відповідні документи.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в. о. начальника міського управління соціальної політики

«На жаль, рівень життя погіршується, особливо соціально незахищених людей. Вони зможуть отримати, скажемо, речову допомогу, речами, взуттям, пізніше, можливо, продуктами харчування».

ІГОР АПОСТОЛ, керівник благодійного фонду «Апостол»

«Це побутова техніка, це побутова хімія, це продукти харчування, там з ними трошки складніше через наше законодавство дуже непросте. Допомогу можуть отримати всі люди, які мають якісь підтверджуючий документ про соціальну незахищеність».

Тернополяни, які вже отримали допомогу, кажуть, змоги купити за власний кошт необхідні речі вони не мають. Тому переконані, що Центр стане у нагоді багатьом, особливо в сьогоднішній скрутний час. 

«Тепер це виділено окремий Центр соціальної допомоги. Це така підмога для пенсіонерів, які, я не маю грошей платити десь ходити, що тут це організували. Я кажу, що я, настільки хотіла зустрітися, так вам лічно подякувати».

Звертатись у Центр, кажуть його засновники, можна і за речами, яких в наявності немає. Їх по можливості привезуть. Відтак, пан Михайло просить найперше теплу білизну.

п. МИХАЙЛО

«Ну, техніка і одяг такий на зиму, білизна, щоб була гарна така, для старших людей треба теплого. Бо в центрі дуже дороге, воно по 200, по 300 гривень, а тут можна убезпечити нас».

Аби допомогти потребуючим тернополянам, речі у Центр можуть приносити як підприємці, так і пересічні тернополяни. Головне, аби одяг, взуття та інше були в належному стані.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top