Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернополяни побачили світ тіней

Тернополяни побачили світ тіней

Переважно актори бути в тіні не люблять, а вони у ній працюють.Учасникитеатру тіней «Fireflies» за допомогою світла і темряви творять цілу історію. Вимикається прожектор і перед очима глядачарізні країни, тварини, люди і космос.

ВЛАДИСЛАВ ПОЛІЩУК, організатор театру тіней «Fireflies»:

«Якщо дивитися на наші постановки, ви бачите, що в нас не тільки фігури, фігури, фігури. В нас є повністю якась історія, яка переходить в іншу історію, як в «Shadow Space», створюємо якісь любовні сцени. В нас теж є злі персонажі. Також багато таких, речей, які створюють картинку, створюють сюжетну лінію і створюють історію всієї постановки».

Глядачів та акторів розділяє проектор. Команда театру дозволила показати вам, як все виглядає з іншої сторони.За лаштунками кожен актор і кожна річ має своє місце, фігури продумані до деталей. Однак, учасники театру зізнаються, працювати по ту сторону екрану і не бачити глядача доволі важко.Адже не зрозуміло, як він в цей момент реагує.

ЛЮДМИЛА КИСЕЛИЦЯ, організатор театру тіней «Fireflies»:

«Чекаємо, що буде вкінці, коли вийдемо. Тому що, якщо ми бачимо, що зал встає, це значить всьо. Ми вже зрозуміли, що якщо на Західній Україні зал встає, то це значить дуже-дуже класно, похвально».

Загалом, театр тіней поставив близько 58 світло-тіньових постановок.Організатори театру кажуть, робота кропітка, програму «Shadow Space», з якою і приїхали в Тернопіль, загалом готували упродовж трьох років. Колектив молодий, тому, попереду ще багато планів.

ВЛАДИСЛАВ ПОЛІЩУК, організатор театру тіней «Fireflies»:

«Ми хочемо об’їздити весь світ, з постановками, які ми створили. Та в основному ми, навіть, зараз в Тернополі ми закінчуємо постановку пов’язану з зараз українською ситуацією. Тому, що ми стараємося нести в світ українську культуру, розповідати глядачу, що ми бачимо, для нас це дуже важливо і тому, якщо ми кудись їдемо, ми завжди кажемо, що ми українці».

Незабаром, соціальну постановку про війну побачать і закордоном, актори збираються включити її до програми під час виступу в Болгарії.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top