Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян закликають задекларувати свої доходи

Тернополян закликають задекларувати свої доходи

Задекларувати свої доходи закликають тернополян. Як це зробити, на власному прикладі показали відомі особистості міста. Про своє майно та прибутки, кажуть, завжди звітують вчасно. Адже це допомагає державі наповнювати бюджет, і, як результат, розвиватися. Та цього року, розповідають тернополяни, особливо важливо заплатити податки.

ГРИЦЬ ДРАПАК, народний артист України

«Українці всі повинні, особливо в такий важкий час для нашої держави, декларувати свої доходи і обов’язково платити податки, щоб зберегти Україну, щоб підтримати армію. І якщо ми будемо робити це свідомо, Україна відбудеться. Ми будемо жити в заможній державі».

МИРОСЛАВ БАБЧУК, заслужений артист України

«Я вважаю, як кожен громадянин, свідомий громадянин України, ми повинні декларувати свої доходи. І ми повинні це зробити для підтримки нашої держави, для культури, для освіти, для медицини».

Задекларувати свої доходи тернополяни мали змогу з першого січня. На сьогодні, кажуть в Тернопільській об’єднаній ДПІ, про своє майно та прибутки відзвітували майже тисячу людей. Компанія декларування традиційно триватиме до першого травня.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ

«Подано 989 декларацій. З них 740 декларацій подали громадяни, які виявили бажання скористатися податковою знижкою. Тобто їм буде повернено за навчання або витрати по іпотеці. Та 249 громадян подали декларації ті, що зобов’язані подати декларації. Загальна сума задекларованих доходів громадянами становить 31 мільйон 200 тисяч на сьогоднішній день».

З-поміж тих, хто про своє майно та прибутки уже відзвітував, кажуть в Тернопільській об’єднаній ДПІ, знайшлись і двоє громадян, чиї доходи за 2014 рік перевищили 1 мільйон гривень.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ

«Громадяни декларують доходи, отриманні у вигляді спадщини. Так, на сьогоднішній день 141 громадянин задекларував доходи. Загальна сума доходів становить близько 17 мільйонів. Крім того, громадяни задекларували доходи від продажу нерухомого майна. Таких громадян 45. Загальна сума доходів становить 12 мільйонів 800 тисяч гривень. І 6 громадян задекларували доходи від продажу рухомого майна. Загальна сума задекларованих доходів становить 226 тисяч».

В Головному управлінні Державної фіскальної служби Тернопільщини закликають громадян не баритись і виконати свій обов’язок.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top