Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян запрошують взяти участь у фестивалі нового формату

Тернополян запрошують взяти участь у фестивалі нового формату

«Вуличний ринок» – фестиваль нового формату. Корисним він буде і для учасників, і для міста, переконують організатори.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова

«По-перше, запрезентувати себе. По-друге, заробити собі грошей. І по-третє, зробити ще користь для міста. Тому що ми хочемо, щоб частину з виручених коштів, які будуть виторгувані на цьому фестивалі, учасники віддали на виготовлення велопарковок».

Якщо ви любите готувати і зголоситеся на участь у фестивалі, то матимете можливість пройти навчання в рестораторів, каже Любомир Шимків.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова

«Їм розкажуть всі норми, які повинні бути стосовно там санепідемстанції і так далі. Їм розкажуть, як запрезентувати свій продукт, як його гарно упакувати, як зробити так, щоб твій продукт був унікальним».

Учасниками фестивалю може стати молодь, яка в майбутньому бачить себе в ресторанному бізнесі. Також люди, які просто цим цікавляться і мають бажання поділитися з тернополянами особливими стравами.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова

«Я думаю, що кожна дівчина в Тернополі вміє пекти, варити, смажити. Хай витягують бабусині рецепти, грубі зошити, шукають якісь унікальні рецепти і їх презентують для міста. Тобто цей фестиваль, він вдасться, якщо до нього залучаться чим більше людей. І чим більше людей поділиться своїми вміннями і ідеями».

Організовує фестиваль «Вуличний ринок» Молодіжна міська рада спільно з міською радою та закладами громадського харчування. Аби стати його учасником, вам потрібно зареєструватися. Це можна зробити двома способами. Перший – заповнити анкету, яку можна знайти на сторінці фестивалю у соцмережі. Другий – зателефонувавши за номером: 097 951 83 96.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top