Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян запрошують на вишкіл

Тернополян запрошують на вишкіл

Вже 28 разів тернополян навчали боронити себе та свою домівку. Щосуботи неподалік міста проводять військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім». Тривають такі заняття увесь день. Необхідними знаннями з усіма охочими діляться професійні військові та медики. Разом з тим, каже командир вишколу Микола Більчук, проводять такі тренування і в районах, працюють з людьми, які формують загони територіальної самооборони. Загалом, за весь час військову та медичну підготовку пройшли сотні людей.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, командир військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім»:

«Десятки людей, які пройшли вишкіл наш, уже воюють. Десятки людей, що там, на війні. І постійно когось ми споряджаємо і відправляємо. Це і в регулярних частинах і з’єднаннях є люди, це є люди, які в добровольчі батальйони ідуть воювати. Дуже багато хлопців, які приїжджають на ротацію, примикають до нас і тренуються з нами».  

Микола Більчук переконаний: зважаючи на ситуацію в країні, пройти військовий вишкіл повинні якомога більше людей. Відтак, закликає приєднуватися усіх охочих.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, командир військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім»:

«Я не хочу сіяти паніку, я не хочу говорити про якісь неприємні речі, але, на сьогоднішній день, ситуація є така, що нам всім треба бути готовими для того, щоб захищати свій дім. Треба до цього готуватися всім, певною мірою. Вивчати і тактичну медицину, і військову справу, і психологічно себе певним чином налаштовувати. Це моя така думка».

Також організатори вишколу зініціювали створення так званого «інформаційного батальйону».

МИКОЛА БІЛЬЧУК, командир військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім»:

«На жаль, наші вороги дуже якісно попрацювали. І вони переконали більшість українців, що історія України – це історія поразок. Цих перемог, цих звитяг в українській історії значно більше, ніж поразок, але ніхто про них не знає. Так само, якщо зараз подивитися на стрічку новин на Фейсбуці, хочеться зразу щось собі заподіяти. Чому? Тому, що чорноти значно більше. Ми виступили з ініціативою, щоби сформувати такий інформаційний батальйон. Зараз ми активно працюємо над цим. І щоб позитиву, все ж таки, було більше».  

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top