Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина прощалася з військовим журналістом Дмитром Лабуткіним

Тернопільщина прощалася з військовим журналістом Дмитром Лабуткіним

Тернопільщина втратила ще одного Героя – 28-річного військового журналіста Дмитра Лабуткіна. Родом чоловік був із міста Кременець, проте жив і працював у Севастополі. Після окупації Криму разом із сім’єю переїхав в Одесу. Загинув Дмитро Лабуткін, перебуваючи на Сході у відрядженні, ще місяць тому. Та тільки зараз його тіло привезли на малу Батьківщину.

Загиблого Дмитра Лабуткіна кременчани зустрічали, стоячи на колінах. Аби вшанувати 28-річного Героя, зверху на його домовину поклали військовий кашкет як символ професії, що водночас була покликанням.

ІВАН ЧМІЛЬ, головний редактор ТРК Міністерства оборони України «Бриз»

«Він був направлений до сектору «С». Це місто Дебальцеве, де виконував обов’язки помічника керівника сектору «С» по зв’язках із громадськістю і засобами масової інформації, прес-офіцера».

В останній день і відрядження, і життя, каже головний редактор ТРК «Бриз», Дмитро Лабуткін не зрадив професії журналіста.

ІВАН ЧМІЛЬ, головний редактор ТРК Міністерства оборони України «Бриз»

«Працював до останнього. Власне кажучи, вже 16 числа, з того часу, коли ми почали його пошуки, він вже мав повертатися, повертатися до Одеси, до телерадіокомпанії із відзнятими матеріалами. При цьому, вже не маючи прямого наказу відпрацьовувати цей матеріал, він залишився вірним не тільки своїй присязі, а й професійному обов’язку журналіста, журналіста за покликом душі і серця. І продовжував знімати, сидячи на броні, на бронетранспортері, хоча, звичайно, безпечніше було сидіти в самому бронетранспортері».

А потім, каже головний редактор телерадіокомпанії «Бриз», були довгі пошуки та надія, що Дмитро не загинув, а перебуває у полоні. Останню інформацію, до того ж, підсилили і відеосюжети сепаратистів. У яких показали документи військового журналіста. Та найгірші сподівання рідних все ж підтвердилися. Дмитро загинув. На те, щоб знайти та привезти його тіло додому пішло більше місяця. Завтра Дмитра Лабуткіна поховають на його малій Батьківщині – у місті Кременець. Вічна пам’ять Герою.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top