Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль відвідав радник Міністра внутрішніх справ

Тернопіль відвідав радник Міністра внутрішніх справ

Народний депутат Антон Геращенко на зустрічі із тернополянами розповів, яка, насправді, ситуація в країні та які зміни її очікують. Зокрема, пояснює, держава, перебуває в стані війни і не може функціонувати в нормальному економічному режимі. Особливо, коли третина важкої промисловості не працює.

АНТОН ГЕРАЩЕНКО, радник Міністра внутрішніх справ України:

«Ми були вимушені в бюджеті на 2015 рік передбачити 90 мільярдів гривень на питання безпеки та оборони країни, я можу сказати, що на 2014 рік при тирані Януковичі планувалося лише 16 мільярдів. Армія, яка нам дісталася після Януковича, її, взагалі, не існувало. Це була лише частина на папірці. На перше березня, коли Турчинову доповів тодійшній Міністр оборони пан Тенюх, скільки в нас є частин, які взагалі можуть щось робити, це було лише 5 тисяч військовиків».

Тоді, перед країною постало завдання побудови армії з самого початку.

АНТОН ГЕРАЩЕНКО, радник Міністра внутрішніх справ України:

«Ми почали будувати нашу армію фактично з першого березня минулого року, коли було рішення РНБО, під керівництвом виконуючого обов’язки президента Турчинова про мобілізацію, про те, що потрібно розбудовувати Національну Гвардію. Завтра, в нас буде річниця Національної Гвардії, прийняття закону 14 березня, який є модифікованим, оновленим внутрішніми військами, з новою ідеєю, з новими завданнями».

Антон Геращенко, будучи радником Арсена Авакова, є також секретарем Комітету з питань законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів. Він каже, наразі, в міліції багато чого змінили. Однак, чимало роботи ще попереду. В цілях економії вже провели скорочення серед  міліціонерів.

АНТОН ГЕРАЩЕНКО, радник Міністра внутрішніх справ України:

 «Після того, як був захоплений Донбас і ми почали скорочувати непотрібні підрозділи. В нас на 1 січня 170 тисяч людей, а на 1-ше січня 2016 року повинно буде залишитися 150 тисяч міліціонерів, але, тільки тих, хто займається реальною справою: розшукує злочинців, забезпечує порядок на вулицях, працює в добровольчих батальйонах міліції патрульно-постової служби на Сході».

Чималу увагу сьогодні приділяють боротьбі з корупцією. Але, щоб її знищити, каже Геращенко, потрібно, перш за все, забезпечити правоохоронців належними умовами праці та зарплатами.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top