Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернопіль продовжують облагороджувати
Тернопіль продовжують облагороджувати

Тернопіль продовжують облагороджувати

Навести лад цьогоріч, каже міський голова, планують у 35 дворах. Та, оскільки курс долара на момент визначення цієї цифри був, у порівнянні із сьогоднішнім, значно меншим, розповідає Сергій Надал, їм доведеться або шукати додаткового фінансування, або відремонтувати меншу кількість дворів. Та поки що роботи тривають, і розпочали їх з масиву Дружба.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Поруч 3 будинки – Кривоноса 12, Перемоги 1 і будинок з вулиці Бережанської. Є спільний заїзд, і завжди була проблема, тому що 2 будинки підтоплювала вода, тобто не було стоку води, і перші поверхи і підвали затоплювало. Завдяки цьому ремонту вперше буде капітально відремонтований заїзд в під’їзд до будинків і під’їздів. По-друге, вирішиться питання з водовідведенням. Плюс облаштування додаткових місць для паркування».

Окрім дворів на «Дружбі», лад наводили паралельно і ще на кількох вулицях.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Зараз роботи проходять на масиві Канада, це вулиця Чубинського, на Східному масиві – на Слівенська 3, Бандери 74. Сьогодні будуть проходити обговорення на вулиці 15 Квітня 29 і 35. Тому що хочемо погодити з мешканцями, чи потрібно їм, є окремі мешканці, які просять облаштувати парковку, але парковка зачіпає зелену територію поруч з будинком. Якщо сьогодні мешканці дадуть згоду на облаштування такої парковки, то проект буде запроектовано».

Лад у Тернополі наводили не лише у дворах, взялись комунальники і за ремонт міжпанельних швів. Начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду каже, це убезпечить будинок від руйнування.

ГАННА МУЦА, начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Майже 200 квартир, 162 квартири в даному будинку. Як минулого року було заплановане проведення капітального ремонту міжпанельних швів. Минулого року зроблено половину будинку, тамта торцева стіна. Цього року заплановано дозавершити роботи. 50 тисяч на дозавершення робіт, на ремонт міжпанельних швів».

На ремонт міжпанельних швів в одному будинку, пояснює Ганна Муца, йде близько 100 тисяч гривень. Тому полагодити цьогоріч мають намір лише 3 багатоповерхівки.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Вже “облагородили” будинок 45-й по Острозького: зрізали дерева зі сторони Стрімкоі, залишивши стовбури більше метра, розібрали кам’яні сходи, що якраз навпроти пішоходного переходу, і засипали землею… Перший повоєнний будинок на сходах” втратив свою красу. Якийсь вандалізм, а не облагородження. І що саме облагородить те каміння зі сходів?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top