Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тисячі тернополян взяли участь у Хресній ході

Тисячі тернополян взяли участь у Хресній ході

Незважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови, у неділю кілька тисяч тернополян та гостей міста зібралися біля Архикатедрального собору, щоб пройти Хресну дорогу центральними вулицями Тернополя. Помолитися за мир в нашій державі та здоров’я її захисників прийшли і дорослі, і діти.

п. ОЛЯ, учасниця Хресної ходи:

«Хресна дорога присвячена єдності України, її цілісності. За мир в державі, за здоров’я і силу волі тих людей, які захищають нашу державу від загарбника, знаємо якого – російського загарбника, в першу чергу».

СОФІЯ, учасниця Хресної ходи:

«Ми будемо, напевне, супроводжувати людей більш, і будем показувати своїм прикладом, що діти також є добрими християнами, і приймають участь у цьому не тільки старші люди, а і діти».

Від стації до стації хрест почергово несли священики, активісти громадських організацій і представники влади. Серед них і міський голова Сергій Надал.  Він зазначив, Хресна хода в Тернополі є традиційною, але цього року вона –  особлива.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Щороку тисячі тернополян приєднуються до Хресної ходи, яка йде вулицями міста. А цього року вона ще має своєрідне значення, тому що присвячена миру, і буде окрема молитва і згадування Героїв Небесної Сотні і Героїв-захисників, які сьогодні захищають кордони України».

Цьогоріч серед тих, кого запросили нести хрест і  волонтери, і рідні загиблих Героїв, і бійці, які беруть участь в АТО. Військові кажуть, молитва з тилу їм дуже допомагає.

ВАЛЕРІЙ, учасник Хресної ходи:

«В нашій душі, в кожного є свій Бог, і хай Він нас береже, якщо нас буде послано на виконання нашого бойового завдання. Ми потребуємо духовності більше, і саме це нас захистить під час виконання бойових дій».

До слова, учасники ходи під час процесії несли дерев’яний хрест,  вагою у 80 кілограмів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top