Ви знаходитесь: Головна / Новини / Українці за кордоном допомагають нашим бійцям

Українці за кордоном допомагають нашим бійцям

Тернопільський батальйон «Збруч», який раніше перебував на Херсонщині, нещодавно передислокували. Зараз він знаходиться безпосередньо в зоні АТО, біля села Гранітне, розповідає керівник міського осередку «Самопомочі».

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Обєднання «Самопоміч»:

«От вони звернулися за допомогою до наших активістів, сказали, що їм потрібно і, власне, ми змогли завдяки допомозі наших тернополян, які зараз знаходяться в Канаді, тобто представників діаспори. В них така постійно діюча акція, вони мають можливість закупляти ці речі, на військових складах в Канаді. Це дуже якісні теплі куртки, це кофти, бєрци, фактично військовий одяг».

Координує збір допомоги екс-тернополянин Олександр Король.Це вже не перший досвід співпраці з українцями в Канаді. Раніше, допомагали 128 бригаді, яка дислокувалася під Дебальцевим. Доставлялить речі тернопільські волонтери та активісти, які регулярно їздять на Схід. Допомагає діаспора і малозабезпеченим.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Обєднання «Самопоміч»:

«В нас на офіс об’єднання звертається чимало тернополян. Є малозабезпечені, є навіть, деякі переселенці, яких призвали, йдуть служити в армію. Для того, щоб допомогти, є така можливість, завдяки цій співпраці, і фактично, кожен день хтось приходить і має можливість поміряти розмір, все і отримує таку допомогу».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top