Ви знаходитесь: Головна / Новини / Учасниці «Міс Тернопіль-2015» збиратимуть кошти для бійців АТО

Учасниці «Міс Тернопіль-2015» збиратимуть кошти для бійців АТО

З-поміж 16 дівчат у Тернополі обирають найкращу. Ту, кажуть організатори, яка гідно зможе представляти наше місто на всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Зокрема, на «Міс України» та «Королеві України». Минулорічна переможниця Вікторія, зізнається, конкурс «Міс Тернопіль» змінив її життя.

ВІКТОРІЯ, переможниця конкурсу «Міс Тернопіль-2014»

«Від минулого конкурсу в мене враження дуже позитивні. Цей конкурс відкрив мені, можна сказати, нове життя. Після конкурсу моє життя значно змінилося. Я зара, на даний момент беру участь у конкурсі «Королева України» і представляю Тернопільську область».

Цьогорічні конкурсантки вирішили підтримати поранених воїнів АТО, зібравши кошти на їхнє лікування. Для цього дівчата відвідали майстер-клас по виготовленню патріотичних виробів.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, керівник проекту «Міс Тернопіль-2015»

«Зараз вони будуть робити як майстер-клас. Вироби своєї роботи на патріотичну тематику, де вони зроблять значки від себе особисто, які можна буде під час антракту конкурсу купити. Згідно з чого вкласти свій внесок на допомогу в лікуванні бійців АТО».

На майстер-класі дівчата крок за кроком вчилися власними руками створювати патріотичні квітки. Кажуть, намагалися у кожен виріб вкласти часточку свого тепла та любові до України, адже усім серцем прагнуть зібрати якомога більше грошей для наших захисників.

АННА, учасниця конкурсу «Міс Тернопіль-2015»

«- Зараз ми робимо квіточки з синьо-жовтих стрічок за технікою канзаши. – А чи вдається вам? – Ну, не погано. – Складно? – Трошки складно. Перший раз таке роблю».

КАРІНА, учасниця конкурсу «Міс Тернопіль-2015»

«Треба мати дуже сильну фантазію мені здається. І любити це робити».

МАРІЯ, учасниця конкурсу «Міс Тернопіль-2015»

«Терпіння, усидчивість і бажання. І все».

Найкрасивішу тернополянку обиратимуть 13 березня в драмтеатрі імені Тараса Шевченка. Тоді ж можна буде і придбати вироби зроблені дівчатами.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top