Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / У Міжнародний день театру тернополянам покажуть «Летючу мишу»

У Міжнародний день театру тернополянам покажуть «Летючу мишу»

Завтра, у Міжнародний день театру, тернополянам покажуть музичну комедію за однойменною оперетою Йогана Штрауса «Летюча миша». Головні герої вистави комерсант Генріх Айзенштайн, його дружина, закоханий у неї Альфред, а ще покоївка та друг сім’ї на ім’я Фальк. Навколо них і розгортається більшість подій.

В’ЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер-постановник музичної комедії «Летюча миша»

«В основі лежить бал-маскарад. Бал-маскарад ми розширили, тому що князь Орловський приготував для своїх гостей вставні номери для розваги. І ви побачите ці номери. Це трошки буде інше. Цікаво».

АНДРІЙ МАЛІНОВИЧ, виконує роль Фалька

«Власне оцей Фальк і цей Генріх, який головний персонаж, вони є друзі. Вони такі гонивітри трішки. Вони люблять побавитися і люблять позалицятися до інших жінок. Вони люблять бали, маскаради. От вони такі. Як правило, такі гонивітри дуже подобаються людям».

На сцені місцевого драматичного театру оперету Йогана Штрауса тернопільські режисери ставлять не вперше. Та цього разу її інтерпретували у музичну комедію. У такому жанрі вона легше та цікавіше сприйматиметься глядачам, пояснює режисер-постановник В’ячеслав Жила.

В’ЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер-постановник музичної комедії «Летюча миша»

«У Відні кожен театральний сезон відкривається саме «Летючою мишою». Це вже стало традицією. У нас вона багато років тому ішла. Ми тепер другий раз, кажуть, не входять у ту саму воду, ну, а ми будемо намагатися. Дещо ми розширили рамки класичної оперети, і вона буде виглядати такою більш казковою, скажемо так».

Поставили музичну комедію театрали усього за 2 місяці. Кажуть, виконали чималу роботу, тому й самі з нетерпіння очікують прем’єри.

АНДРІЙ МАЛІНОВИЧ, виконує роль Фалька

«Ну, по-перше, це Штраус. Це є класика. Це впізнавана річ. Це є стереотипна штука, тобто кожен бачив, або чув, або бачив якесь кіно і тд. про ту всю летючу мишу, про кажанчиків цих. І всі уявляють когось там. А зіграти щось інше, це дуже важко. Тому дуже важко шукати якісь нюанси в цій ролі, дуже важко вишукувати якісь, щоб воно було і твоє, щоб лягло на тебе, і щоб воно не дуже було схоже на те, що вже колись робилося. От тим вона і цікава».

Прем’єру музичної комедії «Летюча миша» можна побачити завтра у Тернопільському драматичному театрі. Додаткові покази будуть також 28 та 29 березня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top