Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі взялися до весняного прибирання

У Тернополі взялися до весняного прибирання

В Тернополі приступили до весняного прибирання.    В рамках двомісячника благоустрою в обласному центрі провели загальноміську толоку. Відтак, усі небайдужі спільними зусиллями приводили до ладу місцеві парки та зелені зони.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Можу сказати, що станом на 13 годину 25 підприємств і установ різної форми власності долучилося, це крім комунальних служб. В них працювало більше як 500 людей. Крім того, більше 400 освітян, близько 200 медиків, які займаються прибиранням міста. На вулиці Микулинецькій тільки, поруч з цвинтарем, з тих зелених зон, які йдуть в сторону Березовиці, зібрали біля 1000 мішків сміття. Тобто основна мета – це зібрати сміття, забрати сухостій. А вже висічення дерев буде робитися на наступну толоку».  

Як потрібно прибирати, працівники міської ради на чолі з мером показували власним прикладом. Територія, яку облагороджували – берег Тернопільського ставу, біля так званої «Циганки».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Не можу сказати, що важко. Це, напевно що, приємно. По-перше, тернополяни бачать, що це нікому не байдуже, всі до цього долучаються. І фізична робота завжди додає тільки додаткового стимулу».  

СВІТЛАНА ДОБРІКОВА, начальник управління організаційно-виконавчої роботи міськради:

«Прибираємо наше місто, щоб до Великодніх свят воно було чистішим, гарнішим. Щоб всі тернополяни знали, що наше місто, файне місто Тернопіль, найкраще в Україні. Зовсім не важко, погода дуже сприяє, завзяття в нас є, і ми, власне, робимо ту роботу, яка мала би бути зроблена».  

ЮЛІЯ ЧОРНА, спеціаліст організаційного відділу ради:

«Дуже раді долучитися до цієї загальноміської толоки, яка проходить в рамках двомісячника благоустрою, і закликаємо всіх небайдужих тернополян долучитися, хоча б у своєму мікрорайоні, біля свого будинку, навести лад. А некультурних людей, які от, ви самі можете спостерігати, наробили такого «доброго дива», – більше так відпочивати культурно, не шкодити екології нашого міста. Щоб наше місто було завжди чистим, яким воно було і раніше».

Наступну толоку у Тернополі мають намір провести у квітні, перед Великодніми святами.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top