Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі волонтери печуть великодні пряники

У Тернополі волонтери печуть великодні пряники

Тернопільські волонтери кажуть, грошей на потреби бійців АТО бракує. Постійно не вистачає коштів на медикаменти, форму, іншу допомогу. Вирішувати фінансову проблему взялися творчо. Разом із небайдужими тернополянами напекли пряників.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Потреби наших хлопців дуже великі. Люди приходять на штаб, приходять матері, приходять солдати, які там прийшли у відпустку, телефонують з передової. Тому треба бєрци, тому треба форму, а ми не можемо покрити цих потреб. І ми подумали, паски пекти будуть всі, а чому не можна зробити гарний, український, великодній пряник?».

Лілія Мусіхіна розповідає, одна з пекарень зголосилася допомогти зробити великодні солодощі. Там, спекли першу партію, трохи більше тисячі пряників. А завдяки соціальній мережі знайшлися тернополяни, які взялися розмальовувати майбутні писанки, зайчики та курчатка. Кілька сотень таких смаколиків вже придбала українська діаспора закордоном. 300 пряників надіслали в Італію.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Вони побачили наші роботи, їм сподобалося, вони сказали висилайте. Зараз маємо також замовлення на Португалію, але основна маса пряників буде продаватися у Тернополі біля церков. Домовлено вже з церквами. Вони дозволяють поставити наших волонтерів після служби Божої. Будуть стояти наші діти, в наших формах».

Придбати великодні пряники можна також  у Штабі Самооборони, на вул. Грушевського, 1.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top