Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі домовились допомагати переселенцям з роботою

У Тернополі домовились допомагати переселенцям з роботою

У Тернополі провели круглий стіл, щоб з’ясувати, як допомогти переселенцям влаштуватися на роботу. Директор обласного молодіжного центру праці Ірина Нестюк каже, хоч певні напрацювання у напрямку вирішення цієї проблеми є, не рідко доводиться зустрічатися із труднощами.

ІРИНА НЕСТЮК, директор Тернопільського обласного молодіжного центру праці

«Не всі роботодавці зараз готові прийняти переселенців на роботу у зв’язку з тим, що вважають їх, скажем так, стратегічно вони можливо будуть непостійними працівниками, оскільки, коли ситуація покращиться, вони повернуться додому».

Готові допомагати з роботою переселенцям в міськрайонному центрі зайнятості. Його директор Анатолій Куриляк каже, намагаються підтримувати усіх, хто справді хоче працювати.

АНАТОЛІЙ КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

«На сьогоднішній день ми відкриті. Ми не маєм чогось скажімо такого, що було би приховано від будь-яких пошуківців роботи. Чи це переселенці, чи це не переселенці. Ми стараємося допомогти тим, які хочуть працювати, які готові приступити до роботи».

Учасники заходу домовилися про співпрацю. Адже, кажуть, допомагати безробітним переселенцям буде легше, якщо до цієї справи долучаться всі, хто може посприяти із працевлаштуванням. Тим більше, що очікується хвиля звернень і від демобілізованих бійців.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top