Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі діляться досвідом в сфері використання інформаційних технологій

У Тернополі діляться досвідом в сфері використання інформаційних технологій

У Тернопіль завітали представники органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. Візит – навчальний. Протягом двох днів чиновники говоритимуть про використання інформаційних технологій в управлінні, обмінюватимуться досвідом та шукатимуть оптимальне вирішення проблем у своїх населених пунктах. Серед іншого, учасники ознайомляться з тим, як використовують інформаційні технології у Тернополі: це, до прикладу, сервіс он-лайн оплати за комунальні послуги, централізоване відеоспостереження, Wi-Fi у тролейбусах, тощо.

ІГОР ГІРЧАК, виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України:

«З минулого року Асоціація міст України започаткувала такий проект, коли представники східних областей відвідують західні області для обміну досвідом в діяльності органів місцевого самоврядування. В свою чергу, представники міст Західної України відвідують міста Східної. Даний проект фінансується агентством США з міжнародного розвитку USAID. І тема візиту в Тернополі – це «Використання інформаційних технологій в управлінні містом».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хочемо ми цього чи не хочемо, життя заставить нас це робити, тут в нас вибору немає: або ми станемо сучасною, інформаційно розвинутою країною, або ми лишимося далі з тими проблемами, з якими жили десятиліттями. Найбільш реальний спосіб впровадження інновацій – це, в першу чергу, вивчення передового досвіду. Ми для себе вважаємо, як місто, що має значний науковий потенціал, що ми тут не можемо пасти задніх. Маємо таку велику амбіцію – бути в тому одними із перших».

Загалом на зустріч завітали представники майже десятка областей України. За словами керуючої справами виконкому Рубіжанської міськради, що на Луганщині, не зважаючи на складну ситуацію в регіоні, в місті працюють усі виконавчі органи місцевого самоврядування. Є і свої напрацювання в сфері інформаційних технологій. Втім, каже, цікаво дізнатися, як роблять в інших містах.

НАТАЛІЯ СМАГЛЮК, керуючий справами виконавчого комітету Рубіжанської міськради (Луганська область):

«Зацікавили нас, перш за все, питання щодо он-лайн оплати за комунальні послуги, спостереження за рухом транспорту в місті. Цікавий нам має бути і досвід роботи Центру надання адміністративних послуг. Центр адміністративних послуг маємо, але хочеться зрозуміти, коли ми можемо далі розвиватися. Є у нас і свої проблеми щодо організації відеоспостереження».  

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top