Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / У Тернополі діє унікальна виставка картин зі світу науки

У Тернополі діє унікальна виставка картин зі світу науки

Наука та мистецтво об’єдналися у виставці робіт Товариства імені Макса Планка. Тепер оцінити її мають можливість тернополяни. Експозиція під назвою «Картини зі світу науки» розповідає  і наочно демонструє чим же займаються науковці.

ЕРІХ БІСТРІКЕР, представник Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини:

«Ми отримуємо можливість побачити ту грань науки, яка фактично для нас не є відкритою. Особливо, якщо мова йде про фундаментальну науку. Це якраз той механізм, який дозволяє організовувати діалог науки і суспільства».

До експозиції увійшли 50 широкоформатних зображень з різних галузей наукових досліджень від вчених Товариства ім. Макса Планка. Спектр застосованих технологій для отримання зображень дуже широкий. Від звичайної фотографії зробленої з використанням мікроскопів і до комп’ютерного моделювання.

МИХАЙЛО ЛЕЩЕНКО, радник посольства Німеччини в Україні з питань науково-технічного співробітництва:

«Цю картину ми вибрали, тому що з одного боку людина на неї дивиться і бачить квітку, а насправді це, вона називається так: імунна система в дії. Тобто, показаний механізм, як людський організм на клітинному рівні захищає себе від вірусних та інших інфекцій. Бачимо квітку, а насправді це війна, це пожирання одним організмом іншого. Прекрасне, і мир і війна, скажімо так, в одному місці поєднані».

Біля кожної картини організатори розмістили короткі описи двома мовами. У них є інформація про те, що зображено на роботі, хто і як її створював.

СНХ: ІРИНА – учениця

«Ви коли сюда приходите, знаєте, ви як окунаєтесь в світ науки. Це дуже захоплююче насправді. Особливо, ці картини, вони настільки реалістичні. Мені дуже сподобалась картина там, де були ферменти. Дуже реалістична, знаєте, ми з білогії, звісно, проходили в шкільній програмі, але вот оці от графічні картинки в книжці, це не йде в порівняння».

Відвідати виставку у Тернополі можна безкоштовно. Вона діятиме  в Українському домі «Перемога» до кінця березня.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top