Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі на території військової частини помер мобілізований боєць

У Тернополі на території військової частини помер мобілізований боєць

Днями на території військової частини у Тернополі, що на вулиці Дубовецькій, помер мобілізований боєць. Чоловіку був 31 рік. Іншу його особисту інформацію забороняє розголошувати слідство. Не з’ясовані поки що і причини смерті.

РУСЛАН КУЛЯШ, військовий прокурор Тернопільського гарнізону 

«В четвер близько 18 години було отримано повідомлення про те, що на території військової частини в казармовому приміщенні було виявлено труп військовослужбовця. На місце події відразу ж виїхала оперативна група військової прокуратури Тернопільського гарнізону, слідчі, прокурори, де було проведено, зокрема, за участю судово-медичного експерта огляд трупа. Після цього тіло було доставлено в морг для проведення судово-медичних експертиз».

Та все ж за однією із версій причиною смерті могло стати алкогольне або наркотичне сп’яніння, у якому перебував боєць. Цю інформацію військовий прокурор Тернопільського гарнізону ані спростовує, ані підтверджує.

РУСЛАН КУЛЯШ, військовий прокурор Тернопільського гарнізону

«Проведено скриття трупа. Тобто в даний час офіційних результатів скриття, а відтак проведення судово-медичної експертизи, яка встановить, дасть відповідь про те, чи був вказаний військовослужбовець в стані алкогольного сп’яніння, в стані наркотичного сп’яніння буде встановлено все в ході експертизи. На даний час в прокуратурі висновку експертизи немає, тому щось коментувати з цього приводу, я думаю, поки що і не доречно, і не об’єктивно».

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. а чому така таємниця?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top