Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі проживає родина з Попасної

У Тернополі проживає родина з Попасної

Із родиною Підгорних місцеві правоохоронці познайомились ще у лютому. Тоді зведений загін тернопільської міліції дислокувався у місті Попасна, що на Луганщині, звідки родом сім’я. Останні через постійні обстріли свою домівку замінили на бомбосховище. Там Підгорні і прожили 6 місяців, до того часу, як їх забрали у Тернопіль.

ВОЛОДИМИР ПІДГОРНИЙ, мешканець м. Попасна Луганської області

«Печку электрическую купили, сами готовим тут їсти. А наверху там туалет у нас, ходемо».

Батько сімейства – Володимир – наглядав за Будинком науки і техніки, у якому розташовувався загін тернопільських міліціонерів. Й спершу, розповідає, до правоохоронців ставився із недовірою. Боялася родина і переїжджати на Західну Україну.

ВОЛОДИМИР ПІДГОРНИЙ, мешканець м. Попасна Луганської області

«Люди тут прийняли добре. Немає такого, щоб… Всі привітні, привітають. Ніхто не каже, а ви приїхали, і ми вас будемо угнітать чи що. Все добре. Пропонували роботу, але в мене там і мати, 90 років, вже стара, тещі тоже 80 років. Залишив їх на будь-який час. Якби б була можливість, може б і вони приїхали».

Спершу родина Підгорних проживала разом із сім’єю тернопільського правоохоронця Андрія Доманського. Та згодом завдяки допомозі міліціонерів переїхала у невеликий дім на околиці Тернополя. Кажуть, їм тут добре, і вони вже встигли подружитись із сусідами.

ВОЛОДИМИР ПІДГОРНИЙ, мешканець м. Попасна Луганської області

«Добре, що тут такі люди привітні. Бо в нас не дуже так зустрінуть, агресивні. А тут навіть чужі люди, котрих не бачив ні разу привітаються. Ну, відношення добре. Дякую, звичайно, всім – і людям, і голові, і міліції».

Особливо радіє такому переїзду, розповідають Підгорні, їхній дворічний онук Дмитрик. Адже йому більше не доводиться чути постріли та вибухи. Та, не зважаючи на це, родина все ж сподівається колись повернутись на свою малу Батьківщину.

(За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області)

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top