Ви знаходитесь: Головна / Новини / У ТНТУ ім. І. Пулюя «День кар’єри»

У ТНТУ ім. І. Пулюя «День кар’єри»

Щорічний «День кар’єри» відбувся в технічному університеті. Близько півтисячі студентів мали можливість особисто познайомитись із працедавцями.

ІГОР РАВЛІВ, начальник відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів ТНТУ ім. І. Пулюя:

«Ми збираємо раз у рік усіх роботодавців, із якими ми співпрацюємо. В умовах політичної кризи, економічної кризи, кризи на ринку праці, ми це розуміємо. Але це ми проводимо, тому що студенти вчаться. Вони завтра підуть на ринок праці. Мета цього заходу: познайомити студентів-випускників з роботодавцями, підтримати студентів. Ми навіть переконували кожного роботодавця – прийдіть ради студентів, ради їхнього майбутнього».

Ігор Равлів каже, ще кілька років тому молоді спеціалісти здебільшого хотіли шукати роботу за кордоном. Сьогодні – таких меншість. Тепер студенти прагнуть жити та працювати в Україні. Багато з них попри несприятливі економічні умови саме тут хочуть будувати свою справу. І що найголовніше – вони вірять у її успіх.

ВАЛЕНТИНА, студентка ТНТУ ім. І. Пулюя:

«Я рахую, що це варто прийти послухати і для себе дізнатися багато нового. Тому що, хоча я на 2 курсі, але я розумію, що треба дізнаватися сьогодні. До 4 курсу ще трохи далеко, але треба вже знати».

Понад 40 працедавців запропонували студентам свої вакансії. Серед них представники як малого та середнього бізнесу, так і великих підприємств.

ІВАН РИБАЧУК, роботодавець:

«Ми давно вже співпрацюєм з даним вузом. В нас є багато спеціалістів-випускників. Ми задоволені підготовкою. В нас дуже багато старих кадрів, нам треба молоді поповнення. В нас багато зараз поступає обладнання імпортного. Це всьо потребує знань. Ну а знання хто може здобути?Той, хто тільки закінчив інститут, хто не лінується розібратися. Я думаю, що майбутнє за молоддю».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. галина

    Д1знавайтеся, д1знавайтеся. а роботи все одно нема. а хто 11 знаходить. то не може працювати, бо знання дуже слабеньк1.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top