Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цьогоріч на Хресній ході молитимуться за воїнів АТО

Цьогоріч на Хресній ході молитимуться за воїнів АТО

У неділю, 29 березня, о шістнадцятій годині усіх тернополян просять прийти до Архикатедрального собору. Аби звідти спільно зі священнослужителями усіх конфесій рушити Хресною ходою.

ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«Хресна дорога буде починатися від Катедрального собору, з вулиці від Катедрального собору будемо іти по вулиці Сагайдачного, вулиця Патріарха Йосифа Сліпого, виходимо на вулицю Руську, по вулиці Руській повертаємо на бульвар Тараса Шевченка, Театральний майдан, вулиця Грушевського і по Листопадовій буде завершення. На Театральному майдані за сприяння міської ради будуть виставлені фотографії великого формату Героїв Небесної Сотні. Також будемо старатися, щоб і були фотографії тих тернополян, які загинули під час бойових дій в зоні АТО».

Цьогоріч на Хресній ході усі разом, кажуть священнослужителі, проситимуть миру, спокою та цілісності України. А найперше, розповідає духовенство, молитимуться за воїнів АТО й Героїв Небесної Сотні. Адже лише спільна молитва, переконаний архиєпископ і митрополит Василій Семенюк, допоможе перемогти ворога. Таких прикладів у Святому Письмі безліч.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ

«Коли ізраїльський народ ішов з єгипетської неволі, його вів Мойсей, пророк. І коли на них напали вороги, Мойсей вийшов на найвищу гору, підніс руки і почав молитись, почав просити Господа Бога, бо сили ворога були нерівні. До нього підійшли священики і піднесли разом з ним руки, тримаючи, і ізраїльський народ переміг ворога. І Господь милосердний змилосердиться, побачите, ми переможемо, за нами правда, з нами Бог, в нас молитва на устах».

Нести дерев’яний хрест, розповідає духовенство, будуть також рідні загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top