Ви знаходитесь: Головна / Новини / Із зони АТО демобілізували 19 «артилеристів»
Із зони АТО демобілізували 19 «артилеристів»

Із зони АТО демобілізували 19 «артилеристів»

Після року в зоні АТО 19 бійців 44 окремої артилерійської бригади демобілізували. Родом чоловіки з різних куточків України, здебільшого Західної, каже старший офіцер відділення по роботі з особовим складом Андрій Бойко. У Тернопіль «артилеристи» прибули задля оформлення документів на звільнення. І вже за кілька днів вони роз’їдуться додому.

АНДРІЙ БОЙКО, старший офіцер відділення по роботі з особовим складом 44 окремої артилерійської бригади

«Вертаються з зони АТО, з зони бойових дій, значить, і які були призвані по першій хвилі мобілізації, відповідно, будуть демобілізовані в найближчі дні. Сьогодні ж почнеться оформлення документів на їх звільнення. Я думаю, день-два і вони вже будуть демобілізовані. – Вони звільнені будуть в запас чи в резерв? – Це звільнення буде в запас, можливо, хтось захочеться залишитись на контракт, хоча поки що в мене такої інформації немає».

Вони чимало побачили та пережили, будучи на Сході, кажуть бійці 44 окремої артилерійської бригади. Тому, чи повернуться туди знову, чесно відповідають, що не знають.

АНТОН КАЗАНЦЕВ, боєць (м. Ковель, Волинська обл.)

«Марьинка, Саур-Могила. Прошлая 51 бригада. Вот такое. Так, что поучаствовали нормально. Но главное, что все живые, все хорошо. Конечно, не все вернулись. Есть много вопросов к нашему руководству, все ж знают, что не так все просто. Владе надо сказать, что бы думали головой, не мясо же ж».

РОМАН МУХА, боєць (м. Луцьк, Волинська обл.)

«Приходили у відпустку, бачили рідних. Тоді, як нас з 51 бригади розформували, ми перевелися сюди в 44. Тоді нам якраз дали відпустку, були відпустки, після відпустки зразу сюди поїхали. Ну, побачимо, якщо позвуть, то підемо».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top