Ви знаходитесь: Головна / Новини / Інформація про вивезення святині з Почаєва не відповідає дійсності, – правоохоронці

Інформація про вивезення святині з Почаєва не відповідає дійсності, – правоохоронці

В міліції спростували інформацію про можливе вивезення чудотворної святині з Почаївської Лаври. Нагадаємо, днями в Інтернеті з’явилася повідомлення про те, що ікону Божої Матері мають намір викрасти, а замість неї розмістити копію. Інформацію, кажуть в міліції, підхопили місцеві громадські активісти.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«80 чоловік зранку, о 5 ранку, везу в Кременець, розстановку роблю, сили, засоби, відеокамери, групи документування. Провів зустріч з настоятелем Лаври Володимиром, він мене запевнив про те, що ікона є на місці, я пішов до неї, вклонився, поцілував ікону, подивився, коли пройшло там тисячі людей, і на тому все закінчилось. Ікону опустили в 6 ранку, підняли десь там 9 чи пів 9».

Олександр Богомол каже, в Почаєві його запевнили, ніякі паломницькі тури з цією іконою не заплановані.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Спілкувався з керівником їхньої безпеки. З його слів, ікона виїжджала за межі Лаври один раз, під час Першої світової війни в Житомир. В цієї ікони є одна копія. Вона теж вважається чудотворною. Копія виїжджала в 2001 році після падіння «близнюків» в Нью-Йорку».

Наразі, кажуть в міліції, ікона під достатнім захистом.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Якщо би її хотіли вивезти і вкрасти, вони мали тисячу можливостей це зробити і раніше. Ікона в даному випадку, в Лаврі, повністю захищена, там є достатньо в них своєї охорони, достатні засоби захисту. І я думаю, що ця інформація просто безпідставна».

Розповсюдження такої інформації, припускає Олександр Богомол, є намаганням дестабілізувати ситуацію на Тернопільщині. Винних у провокації, кажуть правоохоронці, знайдуть та дадуть правову оцінку їх діям.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top