Ви знаходитесь: Головна / Новини / 75 тис. гривень шукають на форму для бійців АТО

75 тис. гривень шукають на форму для бійців АТО

Аби весна на східному фронті не настала раптово, волонтери вже готують речі, котрі знадобляться бійцям через два-три тижні. Найперше –форму. Одну партію вже пошили, а для наступної коштів не вистачило.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Для пошиття наступної партії, для того, щоб пошити хоча би 100 форм нам потрібно 75 тис. гривень. Тому просимо тернополян активно долучатися грішми, тому що таких коштів у нас наразі немає. Для того, щоб замовити. Також потрібні літні берци. Від 39, навіть від 38 розміру, тому що у нас воює кілька дівчат з маленькими ногами. До 48 розміру».

Волонтери поновлюють запаси літніх тканин. Зокрема ситцю та трикотажу, яких у штабі не залишилося жодного метра. Через що призупинили пошиття спідньої білизни, баффів і балаклав, які є вкрай необхідними на передовій. Також потрібні нитки для плетіння шапок.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«35-ий розмір, шерстяна, напівшерстяна, або може бути навіть просто акрилова. Зеленого кольору, оливкового кольору, кольору койот. Може бути чорний колір».

Щодо ліків, то на сьогодні є підвищена потреба у ферментних препаратах, тобто таких, які покращують процеси травлення. Також актуальними  є джгути Есмарха.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Звичайні рожеві медичні джгути, до яких ми звикли. Тільки велике прохання. Ті, які у вас лежать дома років 10, вони не годяться на війну. Тобто нам потрібні все-таки свіжі джгути, які реально будуть рятувати життя нашим бійцям».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top