Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Бруківку зі Збаразької продадуть на аукціоні

Бруківку зі Збаразької продадуть на аукціоні

:Бруківку зі Збаразької продадуть на торгах.Міська рада організовує відкритий аукціон із продажу старої бруківки, яку демонтували з вулиць Тернополя. Заступник міського голови каже, таким способом хочуть спростувати міфи навколо неї. Оскільки у місті побутують думки про її антикварність та історичну цінність.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови:

«Міфи такі, що цій бруківці 150-200 років, що це австрійська бруківка і так далі. Насправді, все це – неправда, і ми неодноразово це доводили. Вона не має жодного історичного значення. Це бруківка 50-60-х років минулого століття. Вона є базальтова навіть, а не гранітна. Тобто абсолютно вона не є австрійська, вона радянського періоду. І ця бруківка – це фактично вже будівельні відходи, чесно кажучи».

Єдиною перевагою цієї бруківки є те, що вона все-таки кам’яна. Та для повторного викладення на дорогах і пішохідних вулицях не годиться, каже Владислав Стемковський.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови:

«Насправді вона не функціональна на проїжджій частині. Ви пам’ятаєте вулицю Збаразьку або зараз подивіться на дамбу Тернопільського ставу. Створює дуже багато незручностей, нерівностей. Окрім того, під час дощу вона дуже слизька. Її дуже складно вирівняти і тримати її в геометрично рівному просторі».

Саме за допомогою аукціону міськрада хоче визначити реальну ціну цієї бруківки. Проте є оціночна вартість експертів, нижче якої сподіватися її придбати не варто. Відкриті торги відбудуться 16 квітня о 10 годині в сесійній залі міської ради. Для участі в аукціоні потрібно зареєструватися.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top