Ви знаходитесь: Головна / Новини / Випадки порушень лісового законодавства обговорили на громадській раді

Випадки порушень лісового законодавства обговорили на громадській раді

Останнім часом на Тернопільщині почастішали випадки незаконної вирубки дерев і видобутку корисних копалин, кажуть в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Як цьому зарадити, днями працівники установи разом із правоохоронцями обговорювали на спеціально створеній громадській раді.

ІГОР ПОПАДИНЕЦЬ, начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства

«Виникає питання: в сільській раді ніхто не знає, хто проводить рубку. І вже зразу виникає питання – незаконна, законна. На сьогоднішній день ще виносяться питання кар’єрів, незаконних кар’єрів, які на території Держлісфонду, ніби вони закриті, але фактично по деяких місцях вони розробляються. І треба разом з працівниками внутрішніх справ проводити боротьбу».

Вирішити ці та інші проблеми намагались на засіданні громадської ради. Яке, до слова, проводять уже втретє. Та цього разу воно позачергове, оскільки, за словами секретаря громадської ради, виникло безліч питань, які слід обговорити терміново, зокрема з працівниками правоохоронних органів.

ОЛЕНА СТЕПАНОВА, секретар громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

«Перше маємо намір розглянути питання, у зв’язку з тим, що нашими активістами було виявлено не облікований ліс, тобто з цього приводу були написані відповідні заяви до правоохоронних органів. Правоохоронні органи викликалися на місця. Ми хочемо почути, яка доля цих заяв, яким чином правоохоронні органи розслідують ці випадки. Ну, і, відповідно, хочемо налагодити співпрацю з правоохоронними органами і надалі».

Правоохоронці кажуть, випадки порушень лісового законодавства ними було виявлено неодноразово. І працювати у цьому ж напрямку вони мають намір і надалі.

ОЛЕГ ТУРЛАЙ, заступник начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області

«Обговорити питання щодо недопущення незаконного перевезення як лісу, так і матеріалів, які видобуваються в кар’єрах нашої області незаконним шляхом. Виявляли неодноразово факти незаконного перевезення лісу, матеріалів, які вивозять з кар’єрів. Були факти і будемо працювати в подальшому в цьому напрямку».

Не лише виявляти випадки порушень, а й карати тих, хто їх здійснює, кажуть в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, спільно з правоохоронцями вони будуть обов’язково.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top